آموزش بسته بندی مبلمان

آموزش بسته بندی مبلمان

جابه جایی مبلمان هنگام اسباب کشی همواره افراد را دچار نگرانی می کند. البته این نگرانی تا حدی به جا و منطقی است، زیرا بخش زیادی از مبلمان را پارچه مبل یا چرم و الیاف رویه آن تشکیل می دهد که آسیب پذیری زیادی مخصوصا در برابر اجسام نوک تیز و بُرنده دارد.

همچنین بخش مهم دیگری از مبلمان را معمولا چوب تشکیل می دهد که چوب نیز در برابر سایش و ضربه ضعیف بوده وآسیب می بیند. ممکن است مبلمان از دسته وسایل ضروری یک خانه نباشد و بدون آن ها هم بتوان زندگی کرد و خانه شیک باشد اما امروزه با انواع مختلف و رنگ ها و تنوع زیادش به یکی از وسایل ضروری منزل مبدل شده است.

پیشنهاد ما برای بسته بندی مبلمان سپردن آن ها به متخصصان بسته بندی باربری در مدیربار است اما اگر خودتان می خواهید آن ها را بسته بندی کنید ما آموزش های لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا به صورت ایمن و بدون مشکل آن ها را بسته بندی کنید.

آموزش بسته بندی مبلمان

توصیه ما به شما استفاده از پتوهای قدیمی است تا موجب ضرر مالی تازه ای برای شما نشود.برای پوشش به وسیله پتو ابتدا از یک قیمت مبل شروع کنید و تمام یک قسمت را بپوشانید.

آموزش بسته بندی مبلمان

در این بین شما می توانید برای محکم نگه داشتن نوع پوشش و برای اینکه پوشش مبل حالت خود را هنگام جابه جایی از دست ندهد از ابزار کمکی استفاده کنید. برای این کار شما می توانید از چسب پهن یا طناب استفاده کنید.

مطالعه کنید  بسته بندی بشقاب برای اسباب کشی

آموزش بسته بندی مبلمان

دقت کنید برای پایه های مبل باید سلفون بیشتر استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای این نوع جلوگیری از نشستن گرد و خاک در مسافت های طولانی است.

آموزش بسته بندی مبلمان

برخی از مبل مان ها دارای گوشه های حساس هستند شما برای محافظت از این قسمت ها باید از تکه کارتن ها استفاده کنید. توسط یک نوار یا طناب محکم آن قسمت را بپوشانید. هنگام این کار شما باید کارتن ها را خم کنید. تا مزاحمتی برای جابه جایی ایجاد نشود.

 

پوشش مبلمان با ضربه گیر حبابی یا بابل رپ

آموزش بسته بندی مبلمان

وجود حباب های هوا باعث جلوگیری از ضربه دیدن شی داخل کیسه بابل رپ میشود.

دو نوع نایلون حباب دار وجود دارد،

  • نخودی
  • گردویی

تفاوت این دو نوع در بزرگی حباب های هوای و ضخامت آن ها است. نوع گردویی مقاومت بیشتری در مقابل ضربه دارد و توصیه می شود در مسافت های طولانی از این مدل استفاده شود. نمونه های مشابه در بازار کیفیت لازم را ندارند و کارایی زیادی در محافظت از لوازم شما نخواهند داشت.

شما می توانید با استفاده از یک باربری مطمئن و به صرفه ثبت سفارش اسباب کشی خود را انجام دهید.

6 دیدگاه در “آموزش بسته بندی مبلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)