بهترین باربری نزدیک بلوار صیاد مشهد

بهترین باربری نزدیک بلوار صیاد مشهد

اگر تصمیم دارید از مشهد به هر شهر ایران اثاث کشی و اسباب کشی نمایید و یا تولیدات، محصولات و کالای اداری و تجاری خود را حمل و جابجا نمایید و به دنبال باربری ارزان میگردید این مقاله را تا انتها بخوانید

همه ما در زندگی خود از باربری ها جهت جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و یا کالای اداری استفاده نموده ایم.  یکی از موضوعاتی که قبل از اثاث کشی و اسباب کشی ذهن همه ما را به خود معطوف میکند این می باشد که چگونه یک باربری خوب را انتخاب نماییم و اصلا یک شرکت حمل ونقل شهری و بین شهری باید چه ویژگی های داشته باشد. ما در این مطلب تصمیم دارید در مورد این موضوع مختصر چند نکته را بیان نماییم.

متن: باربری ها و شرکت های حمل و نقل زیادی در شهرهای مختلف فعال هستند که به صورت روزانه در حال ارائه سرویس دهی جهت حمل بار و اثاثیه هموطنان عزیزمان مشغول می باشند.

معمولا وجود موسسه های حمل و نقل در شهرهای بزرگ و صنعتی بیشتر مورد نیاز هست به همین جهت در کلان شهرها حضور باربری ها بسیار محسوس است. قطعا شما نیز مانند ما به دفعات تبلیغات مانند باربری مشهد – حمل بار از مشهد و یا وانت تلفنی مشهد و … را دیده و شنیده اید.

حال با توجه به تبلیغات بسیار زیاد و جذاب در این زمینه، سوالی که مطرح می باشد این هست که چطور بهترین باربری را انتخاب نماییم؟

بهترین باربری نزدیک بلوار صیاد مشهد

بافت شهری و اجتماعی:

مطالعه کنید  نیسان باری شهری وشهرستان از مشهد

این منطقه با یکی از پر رفت و آمدترین بولوارهای شهر مشهد یعنی بولوار پیروزی و هچنین بزرگراه وکیل آباد با سایر نقاط شهر در ارتباط است . میدان اول صیاد نزدیک به بولوار وکیل آباد هسته اولیه شکل‌گیری محله صیاد بوده و اقوام مهاجر مختلفی از لر‌ها، ترک‌ها و نایینی‌ها را در خود جای داده است. اکثر کوچه‎‎های منشعب از خیابان اصلی آن مانند خود محله که در بن‌بست صیاد ۱۲ قرار دارد، بن‌بست است. با حرکت از سمت شمال به سمت جنوب صیاد تغییر سبک معماری بیشتر مشهود می گردد. در بخش‌های شمالی قدمت خانه‌ها کمتر بوده و تغییر بافت قدیم به جدید پررنگ‌تر به چشم می آید و کوچه‌ها نیز بزرگ تر هرچه به سمت جنوب پیش برویم کوچه ها تنگ تر می‌شوند. صیاد مسیر فرعی رسیدن به بولوار معلم است، به همین دلیل بار ترافیکی سنگینی در خیابان صیاد قبل از چهارراه پیروزی تا پل وکیل آباد صیاد در محدوده وجود دارد. همچنین ترافیک و شلوغی به کوچه‌ها و خیابا‌ن‌های فرعی صیاد کشیده شده و اهالی را با مشکلاتی مواجه میکند.

مرزبندی محله:

از شمال به بولوار وکیل آباد ، از جنوب شهرک صابر و از شرق به بولوار هفت تیر و از غرب به بولوار لادن .

جذابیت محله:

یکی از جذابیت های محله وجود هتل پارس در این محله که شهرت بسیاری دارد. مجموعه تفریحی هتل پارس با داشتن کافی شاپ و کافه سنتی و رستوران و دریاچه زیبا و محیط بزرگ و پارکینگ اختصاصی، فضای مناسبی را برای علاقه‌مندان به وجود آورده است. از دیگر جذابیت های صیاد همجواری آن با ۴ مرکز خرید بنام زمرد ، الماس، فیروزه ، الماس و ستاسنتر است. ایستگاه قطارشهری در ابتدای صیاد دسترسی عمومی را به این محله راحت نموده است.

مطالعه کنید  باربری مدیریار باتخفیف ویژه در مشهد

مراکز خرید:

۴ مرکز خرید در ابتدای صیاد بنام زمرد ، الماس، فیروزه ، الماس و ستاسنتر واقع شده است.

فضای سبز:

پارک بزرگ مشکین پارک واقع در صیاد ۱۲ مخاطبین زیادی جذب کرده است – پارک صیاد در صیاد ۱۳

به طور کلی یک باربری خوب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

۱- اولین موضوع که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود قیمت، کرایه و نرخنامه آن شرکت باربری می باشد یقینا هیچ کس دوست ندارد به عنوان مثال جهت حمل بار توسط خاور از مشهد به تهران دو برابر کرایه پرداخت نماید. بنابراین ارائه قیمت منصفانه یکی از نکاتی می باشد که بایستی حتما قبل از سفارش سرویس در نظر داشته باشید.

۲- داشتن مجوز و عضو اتحادیه بودن باربری را بررسی نمایید قطعا باربری که مجوز ندارد نمی تواند مورد اعتماد واقع شود و گاها خسارات جبران ناپذیری به کالا و اثاثیه وارد می نماید.

۳- سومین خصوصیت یک باربری خوب، داشتن تنوع از انواع ماشین های سبک و سنگین می باشد یک شرکت باربری موفق قطعا خودورهای نیسان – وانت پیکان – خاور مسقف – کامیونت – کامیون – تریلی و ده چرخ را باید داشته باشد تا بتواند تمام درخواست های مشتریان را پاسخ دهد به عبارت دیگر وجود ناوگان مجهز از انواع خودرو ها نشان دهنده امین و مورد اعتماد بودن آن می باشد.

۴- داشتن کارگران جوان، ورزیده، با سابقه، متعهد و با اخلاق و همچنین آموزش دیده یکی از مهمترین خصوصیت های یک شرکت باربری مورد اعتماد می باشد.

مطالعه کنید  نیسان از مشهد به جوین

۵- ارائه خدمات جانبی توسط شرکت های باربری، نشان دهند عزم و اراده آن شرکت در کسب رضایت مشتریان می باشد مانند حمل بارهای سنگین – باز و بسته نمود پرده لوستر و … صدور بیمه نامه و بارنامه و…

۶- سابقه فعالیت و میزان محبوبیت شرکت باربری در بین مردم یکی دیگر از شاخصه هایی می باشد که میتواند به شما در جهت انتخاب بهترین شرکت باربری کمک نماید در این مورد شما میتوانید میزان موفقیت آن مجموعه را با جستجوهای مختلف در فضای مجازی بررسی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش تلفنی