حمل بار اثاثیه باربری مشهد به یزد

حمل بار اثاثیه باربری مشهد به یزد

حمل بار و خرده بار و اثاثیه  – حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه از بهترین مسیر و با بهترین خدمات به استان یزد توسط باربری مشهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و…

بهترین مسیر حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به یزد

حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه از بهترین مسیر و با بهترین خدمات به استان یزد توسط باربری مشهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و…
حمل بار بین دو استان قدیمی خراسان رضوی و یزد با توجه موقعیت جغرافیایی خاص این دو شهر اهمیت بالایی دارد که باربری مشهد با درک این موقعیت در اقدامی شایسته یکی از خطوط خود را به این مسیر اختصاص داده است.
به منظور کسب رضایت مشترین و هموطنان عزیز باربربی مشهد کلیه خدمات خود را در مسیر حمل بار بین مشهد و یزد با قیمت خارق العاده و با هفتاد درصد تخفیف ارائه می نماید.
یزد مرکز استان و شهرستان یزد در مرکز ایران است. بین رشته‌های شیرکوه در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته‌است. این شهر یکی از کهن ترین و متمدن ترین شهرهای جهان محسوب می شود به قسمی که نخستین صندوق امانات جهان در ۱۷۰۰ سال پیش در حوضه تمدن این شهر بنا نهاده شده‌است.
از دیر باز این شهر در مسیر حرکت کاروانها و یکی از مقاصد تجاری در جهان محسوب می شده و با توجه به مردمان با شخصیت و وضع مالی برخی از ایشان تجارت با این شهر در دنیای امروز نیز اهمیت بالایی دارد. تجار و تولید کنندگان کارکشته هرگز بازار این شهر را از دست نمی دهند و در این زمینه یکی از خدمات تاثیر گذار خدمات باربری می باشد که باربری مشهد یکی از شرکتهای فعال در این خصوص به شمار می رود.
همچنین با توجه به دیرینه کهن هر دو شهر مشهد و یزد امری مرسوم به حساب می آید که خانواده ها بین این دو شهر دست به مهاجرت بزنند و اینجاست که حمل اثاثیه نیز بین این دو شهر اهمیت می یابد و مجددا نام تجاری باربری مشهد یعنی باربری مدیربار است که چون نگینی درخشان می درخشد.
مسیر اصلی حمل بار از مشهد به یزد نهصد و پانزده کیلومتر می باشد. برای حمل بار از مشهد ابتدا باید از خروجی جنوبی شهر به سمت ملک آباد و تربت حیدریه حرکت کرد. پس از عبور از تربت حیدریه نیز به سمت فیض آباد ادامه مسیر می دهیم. همچنین پس از فیض اباد به بجستان وارد خواهیم شد.
با عبور از این شهرها به سمت شهر قدیمی فردوس وارد خواهیم شد و در ادامه از شهر های کوچک اما قدیمی دیهوک و طبس عبور می نماییم. سپس شهرهای رباط پشت و خرائق و اشکذر قرار دارند و بعد از عبور از این شهرها به مقصد یعنی شهر تاریخی یزد می رسیم.
حمل بار از مشهد به یزد با توجه به وضعیت جاده بین ده تا پانزده ساعت به طول می انجامد و برای طی مسیر مناسب بهتر است که بارگیری به شکلی انجام شود که انتهای راه به شب برخورد نکنیم و بار در ساعتی به مقصد برسد که امکان تخلیه ان فراهم باشد.
باربری مشهد جهت حمل بار و خرده بار و اثاثیه از خراسان رضوی به مشهد خدمات ویژه ای در نظر گرفته است و تخفیف بالایی را نیز در این زمینه در نظر گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با تخفیف ویژه با روابط عمومی باربری مشهد تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید