وانت تلفنی،وانت بارحمل تخصصی ساید

وانت تلفنی،وانت بارحمل تخصصی ساید

حمل ساید بای ساید یکی از معضل های اسباب کشی است. همه ما در اسباب کشی این تجربه را داشتیم. استرس برای عدم ضربه به یخچال ساید هیچوقت در وجود ما کم نشد.

البته با توجه به افزایش هزینه جبران خسارت حساسیت ها بالاتر رفته است. این موضوع طبیعی است و باید از طرف مشتری ها جدی گرفته شود. حساسیت های یخچال های امروزی هم بالا رفته و کوچکترین ضربه به آن ممکن است باعث خرابی یخچال شود. در این مقاله با هدف آموزش حمل یخچال سعی شده است. در ادامه به نکاتی در خصوص روش حمل یخچال ، جا به جایی یخچال ساید بای ساید و نحوه حمل یخچال از پله می پردازیم.

وانت تلفنی،وانت بارحمل تخصصی ساید

مشکلات جا به جایی و حمل ساید

در بحث جابه جایی یخچال های ساید بای ساید مشکلات و چالش های زیادی وجود دارد. بسیاری از این مشکلات هنگام بالا بردن یا پایین آوردن یخچال در ساختمان یا آپارتمان ایجاد می شود. در حال حاضر 90 درصد صدمه به یخچال هنگام حمل از منزل تا خودرو حمل اتفاق می افتد. همچنین احتمال آسیب دیدگی در راه پله ها و عبور از چهار چوب درها و گذر و چرخیدن یخچال از نیم طبقات بسیار بالا است. این نکته را به گوش خود بسپارید که پتو یا موکت که همراه تیم اسباب کشی باربری است دردی از ضربه خوردن به یخچال دوا نمی کند. پس بسته بندی یخچال و حمل حرفه ای آن را جدی بگیرید.

مناسب ترین روش حمل ساید

وانت تلفنی،وانت بارحمل تخصصی ساید

همانطور که گفتیم با توجه به قیمت بالای یخچال حمل آن در اسباب کشی از حساسیت بالایی برخوردار است. این امر اهمیت استفاده از پرسنل اهل فن و آموزش دیده را چند برابر می کند.

یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمان ها، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند.

استفاده از ابزار لازم مانند پتو و کارتن به میزان لازم و همچنین برخی تکنیک‌ها، می‌تواند به سلامت رسیدن کالاهای حساس منزل شما را تضمین کند.

باز کردن در یخچال ساید

یکی از ترفندهایی که در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب مورد نیاز است، باز کردن در یخچال و فریزر است. این موضوع به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک زیادی می کند.

کارگر اسباب کشی

به همین منظور لازم است هنگام درخواست اسباب کشی از باربری به نیروهای تخصصی آن اشراف کامل تری داشته باشید. باربری وظیفه دارد تا تکنسین ماهری مربوط به مسائل فنی را همراه تیم به مقصد اعزام کند. این نیرو با توجه به تجربه بالا درب ها را قبل از پایین آوردن از راه پله یا آسانسور باز می کند و به دقت بسته بندی می کند. این کار از افتادن هر گونه خط و خش و قرشدگی درب یخچال جلوگیری می‌کند.

وانت تلفنی،وانت بارحمل تخصصی ساید

فواید باز کردن درب یخچال ساید:

  • کمک به کم کردن حجم یخچال
  • وزن یخچال کاهش پیدا می کند
  • نمای درب یخچال سلامت خودش را حفظ می کند

قیمت حمل یخچال ساید

شما که در منزل از یخچال ساید استفاده می کنید باید از قیمت حمل ساید اطلاع داشته باشید. اما به طور استاندارد دستمزد کارگر حمل ساید به صورت زیر محاسبه می شود.

ابتدا در نظر داشته باشید که اگر قصد اسباب کشی داشته باشید و یخچال ساید یکی از وسایل شما است. پس دستمزد حمل یخچال ساید جدا از سایر وسیله ها محاسبه می شود.

به صورت میانگین برای حمل یخچال ساید به ازاء هر طبقه 30 هزار تومان از مشتری دریافت می شود.

مثال: اگر طبقه مبدأ شما دوم باشد و طبقه مبدأ شما چهارم باشد. به این مورد می گوییم 2 به 3 و به ازای هر طبقه 30 هزار تومان، پس هزینه جابه جایی ساید 5 طبقه 150 هزارتومان خواهد شد.

نکته اگر شما در خواست حمل بار جزئی داشته باشید به ازای هر سه ساعت هزینه کارگر 80 هزار تومان می شود. در این حالت هزینه جابه جایی طبقه وجود ندارد.

وانت تلفنی،وانت بارحمل تخصصی ساید

سفارش اینترنتی حمل بار یا اسباب کشی

اگر شما قصد حمل ساید به صورت جزئی یا نیت اسباب کشی دارید باید به این نکاتی که گفته شد دقت کنید. در مرحله بعد می توانید به قسمت اسباب کشی یا حمل بار بروید و سفارش خود را همراه با استعلام قیمت انجام دهید. همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار هوشمند مدیربار و دانلود آن سفارش خود را به صورت پیشرفته و آسان ثبت کنید. پس از ثبت سفارش کارشناسان مدیربار در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سپاس از زمانی که برای خواندن این مطلب گذاشتید، ضمن داشتن آرزوی موفقیت و آرامش برای تمامی جابه جایی های شما، تقاضا دارم که پیشنهادهای خود را با ما در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

کاربر گرامی: در فوتر سایت دکمه های قوانین و شرایط مدیربار، سوالات متداول و همچنین درباره مدیربار جهت مطالعه شما سروران گرامی نهادینه شده است.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)