اتوبار درمشهد چیست؟

اتوبار درمشهد چیست؟

اینکه واژه اتوبار چه زمانی وارد فرهنگ واژگان فارسی شده اطلاعات دقیق و مشخصی در دست نیست؛ اما آنچه مسلم است اتوبار اصطلاحی است که به شرکت‌های باربری زمینی اطلاق می‌شود.  بخش اول کلمه اتوبار از واژه  اتو که از ابتدای حرف اتومبیل گرفته‌شده است و بخش دوم آن یعنی بار از ابتدای کلمه باربری گرفته‌شده است و به مفهوم حمل بار زمینی و از طریق اتومبیل ( انواع ماشین‌های حمل بار) می‌باشد.

اتوبار درمشهد چیست؟

اتوبار درمشهد چیست؟

عامه مردم واژه اتوبار و باربری را به‌جای هم استفاده می‌کنند. اگر دقیق‌تر نگاه کنیم این دو واژه یعنی اتوبار و باربری باهم دارای تفاوت‌هایی دارند.

به‌طور عمومی از واژه اتوبار بیشتر برای شرکت‌هایی با زمینه فعالیت در حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه ( منزل-اداری ) و حتی سطوح مختلف بسته‌بندی استفاده می‌شود و معمولاً به سایر شرکت‌ها که توانایی و امکانات جابجایی هرگونه باری را دارا هستند واژه باربری اطلاق می‌شود. در ادامه تعریف اتوبار که از سایت وطن بار شرق برداشت شده، آمده است:

“اتوبار و باربری” تا حدود زیادی دارای معانی نزدیک به همی هستند که در برخی از اوقات بصورت مترادف هم به کار برده می شوند. این دو کلمه در کاربرد عام آنها و بخصوص در زمانی که برای “حمل و نقل درون شهری“ مورد استفاده قرار می گیرد، مترادف هم به کار برده می شود.

اما در بین شرکت های اتوبار و باربری های درون شهری، اتوبار را فعالیت خدماتی حمل و “جابجایی لوازم و اثاثیه” و “اثاثیه منزل”، “لوازم اداری-تجاری“، و “مبلمان” و غیره می دانند که دارای یک دفتر اداری، تعدادی “نیروی حرفه ای کار اثاث کشی“،تعدادی ماشین اعم از “کامیون” ۵ متری، ۶ متری، کامیون مینی ۴ متری، که اغلب از نوع مسقف هستند.

مطالعه کنید  بسته بندی لباس برای اسباب کشی

اتوبار گسترده تر است یا باربری؟ خدمات اتوبار گسترده‌تر است.

همچنین تعدادی وانت بار که شامل “وانت پیکان”، “وانت نیسان”، “مزدا وانت”، تعدادی “نیروی متخصص” برای انجام کارهای تخصصی اعم از باز و بست درب های یخچال ساید بای ساید، باز و بست و نصب و راه اندازی شیرهای آب گرم و سرد و خروجی فاضلاب ماشین های ظرفشویی و لباسشویی و مانند اینها است که به گستره خدمات ارائه شده توسط اتوبار وسعت بیشتری ببخشد.

مدیربار تعرفه کرایه هزینه قیمت آنلاین اسباب کشی حمل اثاثیه منزل کالای اداری دفترکار نزدیک منطقه محدوده باربری کارگر

اتوبار درمشهد چیست؟

تفاوت اتوبار و باربری چیست؟

درواقع اتوبار به معنی تماس مشتری با دفتر “اتوبار” و درخواست ثبت یک سرویس که شامل یک ماشین، تعدادی نیروی اثاث کش یا به همراه یک یا دو نفر نیروی متخصص است که به مکان مبدأ رفته، از آنجا وسایل و لوازم و اثاثیه را بسته بندی کرده (در صورتی که مشتری خواهان این نوع از خدمات باشد)، آنها را به ماشین انتقال داده، با رسیدن به مکان مقصد، لوازم و اثاثیه را تخلیه کرده و در هر جایی که شخص مشتری خواسته لوازم و اثاثیه را جای گذاری می کنند. معروفترین باربری اتوبار مشهد، شرکت مدیربار است. برای تعرفه اتوبار می‌توانید کلیک کنید.

 

2 دیدگاه در “اتوبار درمشهد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی