اتوبار درمشهد چیست؟

اتوبار درمشهد چیست؟

اینکه واژه اتوبار چه زمانی وارد فرهنگ واژگان فارسی شده اطلاعات دقیق و مشخصی در دست نیست؛ اما آنچه مسلم است اتوبار اصطلاحی است که به شرکت‌های باربری زمینی اطلاق می‌شود.  بخش اول کلمه اتوبار از واژه  اتو که از ابتدای حرف اتومبیل گرفته‌شده است و بخش دوم آن یعنی بار از ابتدای کلمه باربری گرفته‌شده است و به مفهوم حمل بار زمینی و از طریق اتومبیل ( انواع ماشین‌های حمل بار) می‌باشد.

اتوبار درمشهد چیست؟

اتوبار درمشهد چیست؟

عامه مردم واژه اتوبار و باربری را به‌جای هم استفاده می‌کنند. اگر دقیق‌تر نگاه کنیم این دو واژه یعنی اتوبار و باربری باهم دارای تفاوت‌هایی دارند.

به‌طور عمومی از واژه اتوبار بیشتر برای شرکت‌هایی با زمینه فعالیت در حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه ( منزل-اداری ) و حتی سطوح مختلف بسته‌بندی استفاده می‌شود و معمولاً به سایر شرکت‌ها که توانایی و امکانات جابجایی هرگونه باری را دارا هستند واژه باربری اطلاق می‌شود.

اما در بین شرکت های اتوبار و باربری های درون شهری، اتوبار را فعالیت خدماتی حمل و “جابجایی لوازم و اثاثیه” و “اثاثیه منزل”، “لوازم اداری-تجاری“، و “مبلمان” و غیره می دانند که دارای یک دفتر اداری، تعدادی “نیروی حرفه ای کار اثاث کشی“،تعدادی ماشین اعم از “کامیون” ۵ متری، ۶ متری، کامیون مینی ۴ متری، که اغلب از نوع مسقف هستند.

اتوبار گسترده تر است یا باربری؟ خدمات اتوبار گسترده‌تر است.

اتوبار درمشهد چیست؟

مدیربار تعرفه کرایه هزینه قیمت آنلاین اسباب کشی حمل اثاثیه منزل کالای اداری دفترکار نزدیک منطقه محدوده باربری کارگر

اتوبار درمشهد چیست؟

تفاوت اتوبار و باربری چیست؟

درواقع اتوبار به معنی تماس مشتری با دفتر “اتوبار” و درخواست ثبت یک سرویس که شامل یک ماشین، تعدادی نیروی اثاث کش. و در هر جایی که شخص مشتری خواسته لوازم و اثاثیه را جای گذاری می کنند. معروفترین باربری اتوبار مشهد، شرکت مدیربار است. برای تعرفه اتوبار می‌توانید کلیک کنید.

 

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

2 دیدگاه در “اتوبار درمشهد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)