الماس باربری های حمل ونقل اثاثیه

الماس باربری های حمل ونقل اثاثیه

 

آیا با باربری مدیربار آشنا هستید :

آیا در اتوبار مدیربار خدمات باربری ؛ انتقال صحیح بار ، بسته بندی دقیق منظم اثاثیه منزل و بارگیری و تخلیه آن به درستی انجام می شود؟

امروزه اسباب کشی نه تنها سخت نیست بلکه ،  لذت بخش و آسان است. با ما همراه باشید و ویژگی های بارز شرکت اثاث کشی مدیربار را بیشتر بشناسید.

 

دامنه فعالیت مدیربار :

باربری مدیربار در زمینه امور باربری فعالیت دارد و کالاهای بزرگ و کوچک منزل و اثاثیه شرکت های بزرگ تجاری و خدماتی و انواع مختلف کالاهای تجاری را منقل و جا به جا می کند. مشهدی های عزیز می تواند خدمات اسباب کشی در محدوده باربری مدیربار را به پرسنل خبره و ماهر این اتوبار بسپارند و از واگذاری کار خود به این عوامل خرسند و راضی باشند.

پرسنل خبره اتوبار مدیربار دانش و تخصص حرفه خود را به خوبی آموخته اند و با اصول و قوانین صحیح باربری به خوبی آشنایی دارند. این افراد برای حمل بار در فرایند باربری از تکنیک و روش های آسان و تخصصی استفاده می کنند. استفاده از این تکنیک ها ، حمل و نقل اثاثیه منزل در زمان بارگیری کامیون و تخلیه آن را لذت بخش و آسان کرده است.

 

ارائه خدمات بیمه ای :

کالای مشتری چه ؛ اثاث منزل و محل کار باشد یا کالای تجاری و بازرگانی قبل از انتقال در مرکز حمل و نقل اثاثیه مدیربار تحت پوشش و حمایت شرکت بیمه معتبر قرار می گیرد. ارائه خدمات بیمه ای بیش از هر عامل دیگری دلواپسی و نگرانی مشتری در رابطه با خسارت و زیان ناشی از حوادث احتمالی غیر مترقبه را از بین می برد ارائه خدمات بیمه ای سیاستی هدفمند و تاثیر گذار در تضمین امنیت بار و اثاثیه مشتری است.

الماس باربری های حمل ونقل اثاثیه

 

کامیون و تجهیزات صنعتی مدرن :

همه گونه کامیون بزرگ و کوچک ، مرفه و ساده ، مسقف و روباز ، تریلی و خاور ، ۶ جفت چرخ و ۱۰ جفت چرخ در اتوبار مدیربار تهیه و تدارک دیده شده است. کامیون های کوچک و کمتر بزرگ و مرفه برای انتقال کالای حساس ، سنگین ، شکستنی و گران بها در اندازه بزرگ و مسافت دور مناسب است. برخی کالاها هم چون اثاثیه منزل که تکی ( یخچال ، کمد ، گاوصندوق و غیره) هستند و مشتری قصد انتقال فقط یک یا چند وسیله را ، از وانت بار و نیسان و کامیون کوچک استفاده می شود. تناسب کامیون با ویژگی های بار مشتری علاوه بر این که در انتقال صحیح و به موقع لوازم کمک می کند ، در قیمت باربری و هزینه های دریافتی نیز تاثیر مستقیم دارد. با انتخاب کامیون مناسب لازم نیست مشتری برای حمل ابر در اندازه کم و کوچک هزینه کامیون بزرگ و مجهز را پرداخت نماید.

 

بسته بندی در منزل :

کارگران خبره و آموزش دیده مرکز حمل و نقل اثاثیه مدیربار کار بسته بندی در منزل را با دقت و سرعت فراوان انجام می دهند. این پرسنل با استفاده از نایلون های نازک محکم و نایلکس های ضخیم و نازک روی همه اثاثیه منزل که بزرگ و جاگیر را  می پوشانند و با استفاده از چسب پهن نواری آن را باند پیچی می کنند. به گونه ای که در فرایند انتقال و جا به جایی به وسایل محبوب مشتری هیچ گونه آسیب ، خط و خراش و آلودگی وارد نیاید.

 

قیمت باربری و هزینه های دریافتی :

قیمت باربری را اتحادیه باربری بر اساس ویژگی های جنس مشتری ، مسیر و مسافت انتقال ، زمان باربری و منطقه ای که اثاث کشی در آن صورت می گیرد ، تعین می کند. در موسسه اسباب کشی مدیربار به هیچ وجه هزینه اضافی از کسی دریافت نمی شود. چرا که در این باربری سیاست دریافت هزینه مناسب در برابر ارائه خدمت با کیفیت به کار می رود.بالماس باربری های حمل ونقل اثاثیه

الماس باربری های حمل ونقل اثاثیه

الماس باربری های حمل ونقل اثاثیه

 

پرسنل اتوبار :

تلاش می کنند ، تا جایی که امکان دارد ، اثاثیه مشتری صحیح و سالم را در اسرع وقت منتقل نمایند. کسب رضایت مشتری بالاترین هدفی است که همه فعالیت های باربری مدیربار در راستای تحقق آن صورت می گیرد. در همه زمینه ها از بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل در هنگام بارگیری و تخلیه کامیون خدمات خود را با کیفیت عالی ارائه دهند. و کار اسباب کشی در محدوده باربری را با کسب رضایت مندی مشتری به اتمام برسانند.

 

خدمات باربری :

  1. ارایه خدمات حمل و نقل و جابجایی و باربری به تمام نقاط مشهد.
  2. انجام اثاث کشی و اسباب کشی منزل و محل کار و ادارات خصوصی و دولتی (با کارگران حرفه ایی).
  3. ارائه خدمات به صورت هفت رو هفته و بیست و چهار ساعته.
  4. بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما(به صورت رایگان).

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)