ایسوزو در مشهد چیست؟

ایسوزو در مشهد چیست؟

این صفحه جهت اطلاع رسانی است. لطفا برای خرید ماشین ایسوزو با ما تماس نگیرید. ما بنگاه ماشین نیستیم . تنها شرکت باربری هستیم و حمل بار با ایسوزو انجام می‌دهیم. برای قیمت ماشین با شهرک کامیون داران مشهد تماس حاصل فرمایید.

ایسوزو یا کامیونت ایسوزو یکی از انواع ماشین باربری در ایران که توسط گروه خودروسازی بهمن تولید و مونتاژ می‌شود. ایسوزو در اصل اسم شرکت سازنده ژاپنی (Isuzu) برای کامیون و کامیونت‌ های حمل بار در جهان است.

ایسوزو در مشهد چیست؟

انواع ایسوزو

ماشین ایسوزو در انواع باری و غیرباری (کمپرسی و یخچالدار) موجود است. انواع خاور ایسوزو یا انواع کامیونت ایسوزو عبارت‌اند از ایسوزو ۳ تن، ایسوزو ۴ تن، ایسوزو ۵۲۰۰، ایسوزو ۵ تن، ایسوزو ۶ تن، ایسوزو ۸ تن (اتاق قدیم و اتاق جدید) ، ایسوزو ۱۰ تن، ایسوزو ۱۰ چرخ (باری و کمپرسی)، تریلی ایسوزو (جدید و قدیم)، خاور ایسوزو و مینی خاور ایسوزو. برای مشاهده تصاویر انواع ایسوزو به مطلب ماشین باربری ایسوزو مراجعه کنید.

ماشین ایسوزو از نظر کاربری به انواع ایسوزو اتاق دار، ایسوزو باربری، ایسوزو یخچالدار (یخچالی)، ایسوزو تره بارکش و ایسوزو حمل بار تقسیم می‌شود.

در مورد فرق ایسوزو ۶ تن با ۸ تن می‌توان گفت که این دو ماشین از نظر اندازه یکی هستند ولی ظرفیت بار آن‌ها فرق می‌کند. ایسوزو ۸ تن،‌ ۲ تن بیشتر از ۶ تن جابجا می‌کند. (جدول زیر) برای اسباب کشی معمولاْ از ایسوزو ۶ تن استفاده می‌شود.

بعضی از افراد به دنبال مقایسه کامیونت ایسوزو یا کامیونت‌های دیگر مثل بادسان، الوند، جک یا هیوندای می‌کنند. به نظر نگارنده ایسوزو بهترین کامیونت موجود در ایران هست. (البته با توجه به قیمت)

 

ابعاد و ظرفیت ایسوزو

بسیاری از کاربران در مورد وزن ماشین ایسوزو،‌ ظرفیت بار و ابعاد اتاق ایسوزو جستجو می‌کنند. در جدول زیر ابعاد و وزن انواع کامیون و کامیونت و خاور ایسوزو آمده است. برای پاسخ به سوال ایسوزو ۵۲۰۰ چند تن است؟ از جدول زیر استفاده کنید. منظور از وزن، وزن ناخالص یا وزن ماشین پر و بارگیری شده است. طول و ارتفاع هم مربوط به اتاق بار هست نه خود ماشین. برای طول و ارتفاع خودرو باید بخش کابین خودرو و ارتفاع از سطح زمین را اضافه کنید.

 

ابعاد اتاق و وزن انواع ماشین ایسوزو

نام وزن ظرفیت طول عرض ارتفاع
واحد تن تن متر متر متر
ایسوزو ۵۲۰۰ ۵.۲ ۳ ۴.۵ ۲ ۱.۹ الی ۲.۱
ایسوزو ۵ تن ۵.۲ ۳ ۴.۵ ۲ ۱.۹ الی ۲.۱
ایسوزو ۶ تن ۶ ۴ ۴.۵ ۲.۱ ۲.۲ الی ۲.۷
ایسوزو ۸ تن ۸ ۶ ۴.۵ ۲ ۲.۲ الی ۲.۷

 

باربری ایسوزو

بسیاری از افراد در جامعه برای حمل بار و اثاثیه منزل نیاز به خدمات باربری ایسوزو یا اجاره ایسوزو در تهران‌ یا حمل بار با ایسوزو در شهرستان هستند. برای باربری ایسوزو مشهد و نرخ باربری ایسوزو لطفاْ به صفحه نرخ حمل بار با کامیون مراجعه کنید. برای باربری ایسوزو مشهد لطفاْ با باربری های مشهد تماس بگیرید. برای اجاره ایسوزو ۶ تن و اجاره ایسوزو با راننده می‌توانید با سایت ما به شماره 09155010882 تماس بگیرید.

ایسوزو در مشهد چیست؟

اعلام بار ایسوزو

بسیاری از رانندگانی که ماشین ایسوزو دارند در مورد وضعیت بار ایسوزو یا بار برای ایسوزو سوال دارند و به دنبال بار ایسوزو یا اعلام بار ایسوزو و کانال های اعلام بار ایسوزو باری یا یخچالی از مبدا شهرهایی مثل مشهد و تهران هستند. کسانی هم که قصد خرید ماشین ایسوزو دارند یا قصد تعویض ماشین خود به ایسوزو را دارند در مورد درآمد ایسوزو جستجو می‌کنند. برای اعلام بار ایسوزو از مبدا مشهد می‌توانید در کانال تلگرامی اعلام بار ایسوزو مدیربار عضو شوید.

ایسوزو در مشهد چیست؟

اجزای ماشین ایسوزو

ماشین ایسوزو از اجزای مختلفی تشکیل شده است که مهمترین آن‌ها عبارت اند از: تابلو تاج ایسوزو، تخت خواب کامیونت ایسوزو، چادر ایسوزو، اتاق عقب ایسوزو، یخچال ایسوزو ۶ تن، اتاق ایسوزو ۵ تن،‌ اتاق ایسوزو ۵۲۰۰. داخل کابین ایسوزو ده چرخ مثل شکل زیر است:

ایسوزو در مشهد چیست؟

قیمت ماشین باربری ایسوزو

برای چک کردن قیمت ایسوزو ۵ تن سال ۱۴۰۰ یا قیمت ایسوزو ۶تن مدل ۸۶ یا قیمت خاور ایسوزو یا قیمت روز ایسوزو ۶تن یا قیمت روز ایسوزو ۶تن ۱۴۰۰یا قیمت روز ایسوزو ۸تن می‌توانید از سایت دیوار بخش خودروهای سنگین استفاده کنید. سایت دیوار لیست قیمت ایسوزو ۱۴۰۰ را نشان می‌دهد. بعضی افراد به دنبال خرید ایسوزو از طریق اجاره به شرط تملیک کامیونت ایسوزو هستند. برای قیمت اتاق عقب ایسوزو ۶ تن علاوه بر سایت دیوار از واحدهای اتاق سازی یا کاربری سازی استعلام قیمت کنید.

ایسوزو در مشهد چیست؟

نرخ کرایه ایسوزو

برای نرخ کرایه ایسوزو سال ۱۴۰۰ یا نرخ کرایه بار ایسوزو از مبدا مشهد می‌توانید به صفحه کرایه حمل بار با ایسوزو مراجعه کنید. برای کرایه ایسوزو از مبدا مشهد یا کرایه ایسوزو مشهد (کرایه ایسوزو از مشهد به تهران) و نرخ ایسوزو از مبدا مشهد (کرایه ایسوزو از مشهد به تهران) می‌توانید باربری های معتبر آن شهر تماس بگیرید. این نرخ برای کرایه بار ایسوزو، کرایه باربری ایسوزو، کرایه تره بار ایسوزو، کرایه کامیونت ایسوزو را شامل می‌شود.

ایسوزو مسقف چادری

ایسوزو مسقف چادری به که آن اتاق مسقف چادری یا اتاق چادری یا اتاق بار چادری یا کانتین مسقف چادری هم گفته می‌شود.

بیشتر ایسوزو مسقف چادری ایسوزو ۶ تن هستند. و حدود ۳ تا ۴ تن را جابجا می‌کنند. ایسوزو ۵.۲ تن و ۸ تن هم به صورت چادری وجود دارد. (منبع)  ابعاد اتاق ایسوزو عبارت است از ابعاد طبق استاندارد ۵۰۰الی ۵۳۰سانیمتر عرض:۲۲۰ الی ۲۲۸ ارتقاع:۲۲۰الی ۲۸۰. در تبلیغات باربری ایسوزی ۵ متری،‌ ۶ متری و ۷ متری و حتی ۸ و ۹ متری هم تبلیغ می‌شود ولی تنها ایسوزو ۵ متری وجود خارجی دارد.

بعضی از ایسوزوهای مسقف چادری بغل باز شو هستند یعنی از بغل باز می‌شوند. (منبع)  همچنین چادر هم کشویی هست و قابل جمع شدن. معمولاً در داخل ایسوزوی مسقف چادری مخصوص اسباب کشی پتو و موکت وجود دارد.  ویدیوهای بیشتر در مورد ایسوزو مسقف چادری را  آپارات مشاهده کنید.

ایسوزو در مشهد چیست؟ ایسوزو اعلام بار نرخ قیمت حمل اثاثیه منزل اسباب کشی تعرفه حمل بار از مبدا مشهد بیمه باربری مسقف یخچالی بار بغل باز

اسباب کشی آنلاین در مشهد

اسباب کشی آنلاین را به صورت حرفه ای را با ما تجربه کنید.  مدیربار پیشتاز در بحث حمل بار و اسباب کشی آنلاین بهترین تجربه را به شما هدیه می دهد. کسب رضایت مخاطبان این سرویس از ابتدا تا کنون از افتخارات مدیربار به حساب می آید. اگر می خواهید اسباب کشی آنلاین کنید تنها یک تماس بگیرید تا سخت ترین کار را به آسانترین تبدیل کنید.

راهنمایی و مشاوره اسباب کشی

شما می توانید با ارتباط با ما از مشاوره حرفه ای و رایگان کارشناسان اسباب کشی آنلاین مدیربار بهره مند شوید. این مشاوره و نظرات کارشناسی به شما کمک می کند تا بتوانید زمان مناسب را برای خود رزرو کنید. همچنین در کنار بهترین زمان برای اسباب کشی می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را درباره نحوه جابه جایی و بسته بندی وسایل سنگین و سبک خود کسب کنید. مدیربار بهترین تجهیزات را در این سرویس به شما ارائه خواهد داد.

سرویس هوشمند اسباب کشی آنلاین

اپلیکیشن و سرویس هوشمند مدیربار این امکان را به شما می دهد تا بار شما در کمترین زمان ممکن به وسیله نزدیکترین و کم ترافیک ترین راه به مقصد برسد. این در حالی است که شما هنگام جابه جایی بار توسط ماشین باربری می توانید برای اطمینان خاطر بیشتر اسباب منزل خود را در نقشه مشهد رصد کنید.

همچنین این سیستم امکان این را به شما می دهد تا قبل از اقدام به اسباب کشی ابتدا استعلام قیمت هزینه های اثاث کشی تان را توسط اپلیکیشن و کارشناسان بررسی کنید. برای استفاده از این سرویس می توانید اپلیکیشن مدیربار را دانلود کنید. همچنین کارشناسان اسباب کشی مدیربار به صورت شبانه روزی در تمامی ایام هفته از طریق بخش چت آنلاین وب سایت یا شماره ۳۵۱۴۷۰۷۰ با شما در تماس هستند تا بتوانند به سوالات و مشکلات شما در حوزه اسباب کشی پاسخ دهند.

سیستم رزو آنلاین مدیربار

یکی از امکانات مدیربار سیستم رزرواسیون آنلاین و غیرحضوری است. این بخش به شما کمک می کند تا با انتخاب خدمات مورد نظرتان بتوانید برای اولین بار در ایران به صورت آنلاین صورت حساب دریافت کنید  و از قیمت ها مطلع شوید و در صورت صلاحدید چند روز قبل با اطمینان کامل یک ماشین ما را برای اسباب کشی خود در اختیار بگیرید.

دسترسی آسان به مدیربار یکی از شرایط ویژه ما است. بار و اسباب منزل شما با سرعت و دقت عمل بالا جابه جا می شود. دیگر نگران سلامت اسباب خود نباشید، به خاطر داشته باشید همکاران ما در مدیربار به جای چشمان شما عمل میکنند. ضمن قدردانی از انتخاب شما از شما می خواهیم تا برای بهبود سرویس ها نظرات خود را با ما در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

1 دیدگاه در “ایسوزو در مشهد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)