باربری اسباب کشی اتوبار میدان شهدا

باربری اسباب کشی اتوبار میدان شهدا

حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از منطقه رضا شهر مشهد توسط  باربری اسباب کشی اتوبار میدان شهدا در اسرع وقت توسط انواع خودروهای سبک و سنگین نیسان – پیکان وانت – کامیون – کامیونت – خاور مسقف – خاور روباز – نیسان یخچالدار – تریلی و ده چرخ

گروه باربری مشهد مدیر بار تقریبا در تمام خیایان های اصلی شهر مشهد از جمله منطقه رضاشهر مستقر می باشد. ما به تمام مراکز خرید کالا و محصولات –فروشگاه های کوچیک و بزرگ نزدیک هستیم بعد از تماس و درخواست سرویس, ما در کمتر از ۲۰ دقیقه در محل بارگیری آماده خواهیم بود.

منطقه رضا شهر مشهد یکی از خیابان اصلی و بسیار بزرگ و پرترافیک می باشد به همین جهت باربری مشهد تعدادی از اکیپ های خود را جهت سرویس دهی سریع و به موقع در این مکان مستقر نموده است. ما در این باربری آماده هستیم در بهترین شرایط و با مجهزترین خودروهای سبک و سنگین هرنوع بار سبک و سنگین از جمله گاوصندوق – پیانو – یخچال ساید – بوفه های قدیمی – لوازم حساس مانند لوستر و … را حمل و جابجا نماییم و در صورت نیاز آن را در مقصد نصب کرده و تحویل دهیم.

نام تجاری باربری مشهد مدیربار می باشد که حدود یک دهه قبل به طور همزمان در شهر مشهد و تهران شروع به فعالیت نمود موسسه حمل و نقل مدیر بار هم اکنون در مشهد به عنوان ارزانترین  و مجهزترین باربری شناخته شده می باشد.

مطالعه کنید  وانت از مشهد به میناب

باربری مشهد به عنوان مجهزترین و ارزانترین باربری اسباب کشی اتوبار میدان شهدا و مستقر در منطقه میدان شهدا مشهد و خیابان های اطراف می باشد کارگران ماهر بارچین حرفه ایی همراه با بسته بندی تضمینی اثاثیه

از جمله خدمات باربری مشهد مستقر در منطقه میدان شهدا مشهد به شرح زیر می باشد:

•    حمل اثاثیه منزل ، مبلمان ، لوازم اداری ، کالاهای تجاری ، دستگاه های صنعتی و… از منطقه شهدا به سایر نقاط مشهد و سراسر کشور.
•    بسته بندی تخصصی کالا توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده.
•    جابجایی و تغییر چیدمان لوازم و مبلمان در یک محل.
•    حمل تخصصی لوازم سنگین، حجیم و نامتعارف به صورت حرفه ای با ابزار مخصوص.

“باربری مشهد” با دارا بودن پروانه فعالیت از اتحادیه ی حمل و نقل درون شهری مشهد و مجوز از سازمان حمل و نقل شهرداری مشهد، یکی از معتبرترین و مورد اعتمادترین باربری و اتوبارهای شهر مشهد می باشد، بهترین باربری منطقه میدان شهدا مشهد با سرویس دهی شبانه روزی و اعزام نیروهای متخصص و حرفه ای و خوش اخلاق به محل مورد نظر، شما را در انجام یک اسباب کشی آسان و بی استرس یاری می کند.

باربری اسباب کشی اتوبار میدان شهدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش تلفنی