باربری مشهد در بلوار شفا

باربری مشهد در بلوار شفا

حمل بار اثاثیه خرده بار توسط باربری مشهد مستقر در تمام خیابان های مشهد از جمله بلوار شفا و محله های اطراف زیر قیمت تمام باربری های شهر در اسرع وقت همراه با بسته بندی اثاثیه منزل و کالای اداری

حمل اثاثیه منزل – حمل کالای اداری و تجاری – حمل مبلمان و … از بلوار شفا تخصص باربری مشهد می باشد.بنابراین اگر تصمیم دارید بار و اثاثیه خود را از بلوار شفا به هر نقطه ایی از شهر مشهد و یا خارج از شهر و به هر نقطه از ایران جابجا و ارسال نمایید باربری مشهد به شما نزدیکترین و ارزانترین می باشد.

در مورد تاریخچه باربری مشهد باید بدانید که این موسسه حمل و نقل شهری و بین شهری حدود یک دهه قبل به طور همزمان در مشهد با نام تجاری مدیربار شروع به فعالیت نمود از آغاز فعالیت گروه باربری مدیربار چندین هدف مشخص شد اولین هدف اینکه ۱- این باربری باید ارزانترین نرخ کرایه و تعرفه حمل بار را در تهران و مشهد به مشتریان پیشنهاد دهد ۲- این مجموعه حمل و نقل باید مجهزترین در سطح کشور از نظر تنوع ماشین و کارگران ماهر و متعهد و با اخلاق باشد ۳- گروه باربری مدیربار باید در شهر مشهد و تهران در تمام خیابان های پرترافیک حضور فعال داشته باشد تا بتواند در اسرع فقط پس از تماس مشتری در محل بارگیری حضور یابد.

خوشبختانه اکنون یک دهه از آغاز به کار این مجموعه می گذرد با افتخار اعلام می نماییم که این مجموعه به هر سه هدف اصلی خود دست یافته است و اکنون باربری مشهد و باربری مشهد ارزان ترین کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بار شهری و بین شهری را در تمام کشور ارائه می نماید و تقریبا اکیپ های این مجموعه در تمام خیابان های مهم شهر مستقر می باشد.

مطالعه کنید  وانت از مشهد به خلخال

بلوار شفا مشهد در منطقه ۲ مشهد قرار گرفته است. باغ آستان‌قدس رضوی، بوستان حجاب هدایت و پارک مطهری در این منطقه واقع شدند. اداره ثبت احوال منطقه ۳ مشهد، اداره پست ناحیه ۹ مشهد، دادگاه مطهری و پژوهشکده بوعلی هم در حاشیه بلوار شفا قرار دارند. بلوار شفا به میدان بوعلی و از آنجا به میدان فردوسی میرسد که یکی از بزرگترین میدان‌های مشهد و بسیار مناسب برای دسترسی به سایر نقاط مشهد هست.

بلوار شفا از شمال به بلوار هدایت، از جنوب به بلوارهای هدایت، ابوطالب و موسوی قوچانی، از شرق به مطهری شمالی و از غرب به بلوار خیام شمالی می‌رسد.

صدها اکیپ آماده از انواع خودروهای سبک و سنگین نیسان خاور کامیونت کامیون تریلی و ده چرخ همراه با کارگران ماهر و رانندگان با تجربه راه بلد منتظر هستند تا در اسرع وقت و به صورت ۲۴ ساعته هفته در خدمت شما همشهریان عزیز باشند. ما خدمت رسانی مطمئن ارزان بی دغدغه و بی حاشیه را افتخار میداریم و همواره در تمام این سالها بر اصل مشتری مداری و رضایت مشتری تاکید نموده ایم.

حمل بار اثاثیه خرده بار توسط باربری مشهد مستقر در تمام خیابان های مشهد از جمله بلوار شفا و محله های اطراف زیر قیمت تمام باربری های مشهد در اسرع وقت

یکی از خصوصیات اصلی باربری مدیربار که در مشهد مستقر می باشد این هست که، همگان از آن به عنوان ارزانترین باربری نام می برند البته در کنار حفظ کیفیت . باربری مشهد در تمام این سالها یکی از دغدغه های اصلی اش کاهش قیمت سرویس دهی بود و در نتیجه راهکارها و ایده های زیادی را برای این کاهش قیمت در نظر گرفته تا توانست به این هدف دست یابد.

مطالعه کنید  وانت از مشهد به بجنورد

ما بهترین ها از کارگر گرفته تا بارچین , راننده و انواع مدل های ماشین را مهیا کردیم تا بهترین و بی دغدغه ترین سرویس را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار دهیم . شک نکنید باربری مشهد در حال حاضر ارزانترین و مجهزترین باربری حال حاضر در ایران می باشد.

ما در باربری مشهد منتطر تماس شما هموطنان و همشهریان عزیز هستیم….

باربری مشهد در بلوار شفا

۰۵۱۳۵۱۴۷۰۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش تلفنی