باربری نزدیک بلوار هنرستان

باربری نزدیک بلوار هنرستان

شرکت مدیربار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اسباب کشی، شما را در انجام یک اسباب کشی راحت همراهی می کند. در تمام این سال ها در روزهای سخت اثاث کشی، قدم به قدم، همراهتان بوده ایم و از این که باربری مدیربار را برگزیده اید، به خود می بالیم.

باربری نزدیک بلوار هنرستان

اسباب کشی را به ما بسپارید تا بار از روی دوش تان برداشته شود!

باربری نزدیک بلوار هنرستان

جا به جایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که مدیر بار مدت ها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است. حمل بار آسان و حرفه ای تخصص ماست؛ بنابراین نگران هیچ چیز نباشید و فقط با شماره ۳۵۱۴۷۲۳۵ تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن خدمات زیر را بدون کم و کاستی دریافت کنید:

  • برنامه ریزی دقیق عملیاتی
  • جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت
  • حضور به موقع مدیربار در مبدا برای اسباب کشی
  • استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل

باربری نزدیک بلوار هنرستان

تاریخچه:

جمعیت فعلی منطقه هنرستان براساس سرشماری نفوس ۳۰.۰۰۰ نفر است. اقشار ساکن در این منطقه جوانان تحصیلکرده و دانشجویان و اساتید دانشگاه می باشد. منطقه هنرستان منطقه ای با قدمت سنی ۲۰سال و وسعت ۱۸۵ هکتار است.

بافت شهری و اجتماعی:

این محله یکی از خلوت ترین محله های مشهد است که تنها حدود ۷۰ درصد از بافت آن مسکونی است و ساختمان های مسکونی آن به دلیل مرکزیت و موقعیت محله به ساختمان های اداری و تجاری تغییر کاربری داده اند. تنها منطقه ای که از گذشته تا کنون سکونت و فضای مسکونی و آرامش خود را از دست نداده و یکی از مهم ترین نشانه های هویت محله است مجتمع مسکونی فرهنگیان است. در ابتدای خیابان هنرستان کاربری مسکونی و محله ای بسیار خلوت است که در کوچه پس کوچه های این محله سر بزنید شاهد این امر خواهید بود.

مرزبندی محله:

از غرب به خیابان هفت تیر (کوی آب و برق) از شمال به بزرگراه وکیل آباد از جنوب به خیابان پیروزی و فکوری و از شرق به خیابان هاشمیه می رسد. خطوط اتوبوس و تاکسی از مبدا هنرستان تا انتهای هنرستان دسترسی دارد. ایستگاه دانش آموز در این محله است.

فضای سبز:

پارک میثاق و پارک آسمان در این محله وجود دارد.

باربری نزدیک بلوار هنرستان

باربری نزدیک بلوار هنرستان

  • دیگر نیازی به گشت و گذار در خیابان های اطراف ندارید و این یعنی صرفه جویی در وقت و انرژی
  • در کوتاه ترین زمان ممکن راننده ماشین باربری به آدرس سفارش دهنده می رسد
  • شما میتوانید موقعیت بار خود را روی نقشه به صورت آنلاین ببینید

اگر شما در مشهد هستید و قصد استفاده از یک اتو بار مطمئن و ارزان در مشهد دارید کافی است کلمه باربری آنلاین مشهد را http://google.com کنید.

در پایان باید گفت یک شرکت باربری علاوه بر کیفیت خدمات هزینه مناسبی را از مشتریان خود بگیرد. یک باربری خوب در واقع یک اتوبار ارزان با بهترین کیفیت خدمات است.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)