باربری هوشمند مشهد

باربری هوشمند مشهد

یکی از خدمات سامانه هوشمند حمل و نقل شهر مشهد، مدیربار است. در این قسمت شما می توانید در کمترین زمان ممکن با ویژگی انتخاب نوع ماشین باربری و پیگیری وضعیت بار در هنگام جابه‌جایی سفارش خود را ثبت کنید.

باربری هوشمند مشهدباربری هوشمند مشهد

یکی دیگر از ویژگی های مدیربار اسباب کشی آسان است. شما با شروع اسباب کشی، می توانید موقعیت بار خود را برای اطمینان بیشتر توسط اپلیکیشن پیگیری کنید.

باربری هوشمند مشهد

امکانات و خدمات ویژه باربری هوشمند مشهد

یکی از آن ها بسته بندی برای اسباب کشی است. نیروهای فنی مدیربار اطمینان شما برای سلامت لوازم منزل را تا پایان اسباب کشی جلب خواهند کرد. بسته بندی مدیربار با بهترین کیفیت صورت می گیرد.

ماشین های گوناگون

استفاده از حمل بار آنلاین، وجود ماشین های حمل و نقل گوناگون است. این موضوع در شرکت ها موجب می شود تا با توجه به حجم بار ماشین مورد نظر را انتخاب کنید. ماشین ها دارای نقشه برای انتخاب نزدیکترین راه عبور از ترافیک هستند.

رانندگان مجرب

حمل بار توسط رانندگان باتجربه و مطمئن از خصوصیات ما است. مدیربار رانندگان را با حساسیت بالا گزینش می کنید تا خدمت رسانی به شما در بهترین شرایط صورت بگیرد. رانندگان علاوه بر مهارت در چیدن بار از رفتار مناسب نیز برخوردار هستند.

پیگیری موقعیت بار

از زمانی که بار شما چیده می شود شما می توانید ردیابی خود را پیگیری کنید. ردیابی در نقشه از ویژگی های منحصر به فرد استفاده از حمل بار آنلاین است. شما می توانید به وسیله اپلیکیشن زمان رسیدن بار خود را محاسبه کنید.

سرعت در جابه‌جایی

بعد از ثبت سفارش ماشین های حمل و نقل در کوتاهترین زمان ممکن به محل درخواست شما می رسند. رانندگان به وسیله امکانات نقشه های راهیابی خلوت ترین و نزدیک ترین مسیر را انتخاب می کنند تا موجب کاهش هزینه و سرعت در حمل و نقل شود. اسباب کشی بی دردسر به یک دغدغه برای خانواده ها تبدیل شده است. بنابراین نیاز به یک شرکت ارائه دهنده خدمات حمل بار و اسباب کشی که این کار را به صورت تخصصی انجام دهد احساس میشود. اتوبارهای زیادی هستند که در این حوزه فعالیت میکنند. اما کدام شرکت واقعا میتواند به شما اطمینان خاطر از یک اسباب کشی بی دردسر و آسان را بدهد؟

باربری هوشمند مشهد

پاسخ ما به این سوال سامانه حمل بار و اسباب کشی باربری هوشمند مشهد مدیربار میباشد که در در اینجا دلایل خود را برای انتخاب مدیربار ذکر میکنیم.

ویژگی های متمایز باربری هوشمند مشهد برای اسباب کشی بی دردسر

۱-سهولت در ثبت سفارش

برخی از قابلیت های این اپلیکیشن عبارتند از:

  • قابلیت بسته بندی بار
  • نمایش هزینه پیش از درخواست خودرو حمل بار
  • امکان رزرو سفارش
  • امکان پرداخت نقدی و اعتباری هزینه
  • مشاهده موقعیت بارحین جابه جایی روی نقشه
  • ثبت چند سفارش به صورت همزمان

همچنین شما میتوانید از طریق وب سایت مدیربار نیز سفارش حمل بار را ثبت کنید.

راه دیگری نیز وجود دارد و آن تماس مستقیم با مدیربار میباشد.

۲-قیمت معقول و بسیار مناسب

خدمات اتوبار مدیربار با توجه به گستردگی و کیفیتی که دارد، دارای قیمت معقول و منصفانه ای میباشد.

شما میتوانید از طریق این لینک به صورت آنلاین هزینه اسباب کشی خود را استعلام بگیرید.

۳-فراهم کردن نیروی کارگر متخصص اسباب کشی

حتما میدانید که حمل اسباب و اثاثیه منزل کار حساسی است و اشتباه در آن سبب آسیب دیدن اسباب منزل میشود.  این اتوبار با در اختیار داشتن کارگرانی نیرومند و مجرب این اطمینان را به شما میدهد که اثاثیه منزل شما بدون حتی کوچک ترین خسارتی جابه جا شود.

باربری هوشمند مشهد

۴-ارائه خدمات بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل از ملزومات اسباب کشی آسان و ایمن میباشد. در هنگام اسباب کشی امکان آسیب دیدن به اثاثیه منزل شما وجود دارد.

۵-دارا بودن رانندگان مجرب و مطمئن و انواع ماشین حمل و نقل

اتوبار مدیربار دارای بیش از ۱۰۰۰ راننده در سطح شهر مشهد میباشد. رانندگان مدیربار بسیار مجرب و کارآزموده میباشند و بعد از تایید سلامت جسمی و اخلاقی به عضویت مدیربار درآمده اند.

۶- سرویس حمل بار به شهرستان ها به صورت رفت و برگشتی

نکته ای که در جا به جایی بار به شهرستان وجود دارد این است که به دلیل طولانی بودن مسافت احتمال آسیب دیدن بار وجود دارد. ما به تمام نقاط ایران سرویس دهی به صورت رفت و برگشتی ارائه میدهیم. شما میتوانید اسباب کشی شهرستان خود را به مدیربار بسپارید.

۷- عدم دریافت انعام

کارگران برخی از شرکت ها از مشتریان درخواست انعام میکنند ولی در مدیربار انعام هیچ معنایی ندارد و کاملا اختیاری است. همکاران ما از شما هیچ گونه انعامی دریافت نمیکنند و این ویژگی یکی از خصوصیات متمایز  اتوبار مدیربار نسبت به شرکت های مشابه میباشد.

شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را در شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

باربری هوشمند مشهدباربری هوشمند مشهد

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)