اردیبهشت 22, 1399

بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی حرفه ای اسباب کشی در مشهد

ویژگی های بسته بندی مدیربار

لوازم باکیفیت

ما برای ایمنی لوازم شکستنی و همچنین لوازم سنگین و گران قیمت شما انواع کارتن و بهترین لوازم بسته بندی را استفاده می کنیم. بسته بندی در مدیربار به سریعترین روش و مطابق استانداردهای روز انجام می شود تا خیال شما از امنیت اسباب خود آسوده باشد.

نیروی متخصص

نیروهای متخصص ما هر آن چه که از یک بسته بندی در اسباب کشی را انتظار دارید، برآورده می کنند. این نیروها متخصص چیدمان وسیله در تمام کارتن های اسباب کشی هستند. آن ها با صرفه جویی در مصرف کارتن هزینه های شما را برای بسته بندی کاهش می دهند.

سرعت بسته بندی

اگر زمان برای شما که قصد اسباب کشی دارید با ارزش است؛ شما می توانید با ثبت سفارش بسته بندی در زمان خود صرفه جویی کنید و با خیال راحت به کارهای دیگر خود در اسباب کشی بپردازید. مدیربار با کارتن های اسباب کشی متفاوت سرعت بسته بندی را به حداکثر می رساند.

قیمت ثابت

یکی از ویژگی های بسته بندی توسط شرکت ما قیمت ثابت است. با توجه به شرایط اقتصادی و تورم های فصلی در تمام اصناف هیچ تغییر قیمتی در تعرفه های بسته بندی مدیربار وجود ندارد. شما می توانید بدون دغدغه در هر زمان که می خواهید سفارش بسته بندی خود را ثبت کنید.

درخواست بسته بندی

 • قیمت: ۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • قیمت: ۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • قیمت: ۸۵۰,۰۰۰ تومان
  استفاده هر توپ برای سلفن پیچی دو دست مبل ۷ نفره و میزناهارخوری و یک سرویس خواب بصورت فول وکیوم مناسب است.
 • قیمت: ۵۵۰,۰۰۰ تومان
  استفاده هر توپ برای یک دست مبل ۹ نفره فول وکیوم شده کافی است.
 • قیمت: ۶۰,۰۰۰ تومان
  برای آشپزخانه خانه های ۷۰متر الی ۱۰۰ متر حدود ۱۰ کارتن کافیه.. برای آشپزخانه خانه های ۱۰۰متر الی ۱۵۰ متر حدود ۲۰ کارتن کافیه.. برای آشپزخانه خانه های ۱۵۰متر الی ۲۰۰ متر حدود ۲۵ کارتن کافیه.. برای آشپزخانه خانه های ۲۰۰متر الی ۳۰۰ متر حدود ۳۵ کارتن کافیه.. برای آشپزخانه خانه های ۳۰۰متر الی ۰۰ متر حدود ۵۰ کارتن کافیه..
 • قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان
  چسب قوی مناسب بسته بندی
 • قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  حداقل کارگر اعزامی ۳ کارگر است. برای کالاهای بزرگ ۳ کارگر - برای آشپزخانه و اقلام بزرگ ۴ کارگر - برای بسته بندی کل صفر تا صد ۵ کارگر
 • ۰ تومان

تلفن مستقیم جهت ثبت سفارش بسته بندی:

۰۵۱۳۵۱۴۷۲۳۵

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 8 الی 20)