22 اردیبهشت 1399

بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی حرفه ای اسباب کشی در مشهد

ویژگی های بسته بندی مدیربار

لوازم باکیفیت

ما برای ایمنی لوازم شکستنی و همچنین لوازم سنگین و گران قیمت شما انواع کارتن و بهترین لوازم بسته بندی را استفاده می کنیم. بسته بندی در مدیربار به سریعترین روش و مطابق استانداردهای روز انجام می شود تا خیال شما از امنیت اسباب خود آسوده باشد.

نیروی متخصص

نیروهای متخصص ما هر آن چه که از یک بسته بندی در اسباب کشی را انتظار دارید، برآورده می کنند. این نیروها متخصص چیدمان وسیله در تمام کارتن های اسباب کشی هستند. آن ها با صرفه جویی در مصرف کارتن هزینه های شما را برای بسته بندی کاهش می دهند.

سرعت بسته بندی

اگر زمان برای شما که قصد اسباب کشی دارید با ارزش است؛ شما می توانید با ثبت سفارش بسته بندی در زمان خود صرفه جویی کنید و با خیال راحت به کارهای دیگر خود در اسباب کشی بپردازید. مدیربار با کارتن های اسباب کشی متفاوت سرعت بسته بندی را به حداکثر می رساند.

قیمت ثابت

یکی از ویژگی های بسته بندی توسط شرکت ما قیمت ثابت است. با توجه به شرایط اقتصادی و تورم های فصلی در تمام اصناف هیچ تغییر قیمتی در تعرفه های بسته بندی مدیربار وجود ندارد. شما می توانید بدون دغدغه در هر زمان که می خواهید سفارش بسته بندی خود را ثبت کنید.

 

 

تلفن مستقیم جهت ثبت سفارش بسته بندی:

05135147235

 

مدیربار، اولین سامانه حمل بار با بیمه
مدیربار، اولین سامانه حمل بار و باربری آنلاین است که با همکاری بیمه رازی امکان بیمه کردن اسباب و وسایل را برای مشتریان خود فراهم کرده است. مدیربار، تمام آنچه را برای اثاث‌کشی بی‌دغدغه نیاز دارید برایتان فراهم می‌کند. در مدیربار، برای روز موردنظرتان کامیون باربری، وانت، نیسان یا بسته بندی و چیدمان رزرو کنید. با ثبت سفارشتان در سایت یا اپلیکیشن، مدیربار تضمین می‌کند هزینه باربری ثابت خواهد بود و در پایان لازم نیست هیچ مبلغ اضافه‌تری بپردازید.
Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)