بسته بندی کامپیوتر

بسته بندی کامپیوتر

شما می خواهید اسباب کشی کنید :

این طبیعی است که نگران چگونگی بسته بندی و جابجایی رایانه خود باشید. نباید اهمیت حفاظت از رایانه ، مانیتور و دستگاه های جانبی آن را دست کم گرفت.

جعبه های مقوایی محکم :

 

"</p

برای محکم کاری از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

کلیه پرونده های مهم را به یک هارد اکسترنال منتقل کنید یا از یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین برای آن منظور استفاده کنید. به منظور مراقبت از هر یک از اجزای کیس ، داخل آن را باز نکنید. کل کیس را با یک نایلون حبابدار یا دو ورقه کوچک مقوا بپیچید.

به خاطر داشته باشید :

که صفحه مانیتور شکننده ترین و ظریف ترین قسمت مانیتور شما است ، بنابراین باید حتماً در حین اسباب کشی از آن محافظت کنید. یک پلاستیک حبابدار  را روی مقوا قرار دهید و آن را نیز با نوار ثابت کنید.

پس از آن کل مانیتور را در یک پتو ببندید و در جای خود نوار بزنید.

"</p

رایانه رومیزی شما دارای صفحه کلید ، ماوس و تعدادی دستگاه جانبی دیگر مانند بلندگوها و احتمالاً یک مودم wi-fi نیز خواهد بود. مورد شماره ۱: برای حمل لپ تاپ می توانید از کیف مخصوص حمل آن استفاده کنید. مورد شماره ۲: هنگام جمع آوری شارژر لپ تاپ خود مراقب باشید. از نوارهای لاستیکی برای آداپتور برق و سیم برق در محل استفاده کنید و برای محافظت بیشتر آن را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید. سرانجام ، لپ تاپ را در یک چمدان بگذارید و مطمئن شوید که چمدان هنگام اسباب کشی ایمن باقی می ماند.

در هر صورت مدیربار می‌تواند برای انجام این کار به شما کمک کند تا تمام مراحل جعبه بندی و حمل اثاثیه منزل را با دقت بیشتری پشت سر بگذارید. هرچه میزان لوازم شما بیشتر باشد به وسایل بیشتری برای پکینگ نیاز دارید و طبیعتاً هزینه آن هم بالاتر می‌رود. شما می‌توانید در بخش استعلام آنلاین قیمت مدیربار با پر کردن دقیق گزینه‌ها از هزینه‌های این خدمات مطلع شوید.

در اینجا تمام ویدیو های مدیربار را مشاهده می کنید. با استفاده از دکمه های عقب و جلو میتوانید به صفحات بعدی ویدیو های مدیربار بروید.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)