بهترین باربری نزدیک کوه سنگی مشهد

بهترین باربری نزدیک کوه سنگی مشهد

اگر تصمیم دارید از مشهد به هر شهر ایران اثاث کشی و اسباب کشی نمایید و یا تولیدات، محصولات و کالای اداری و تجاری خود را حمل و جابجا نمایید و به دنبال باربری ارزان میگردید این مقاله را تا انتها بخوانید

همه ما در زندگی خود از باربری ها جهت جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و یا کالای اداری استفاده نموده ایم.  یکی از موضوعاتی که قبل از اثاث کشی و اسباب کشی ذهن همه ما را به خود معطوف میکند این می باشد که چگونه یک باربری خوب را انتخاب نماییم و اصلا یک شرکت حمل ونقل شهری و بین شهری باید چه ویژگی های داشته باشد. ما در این مطلب تصمیم دارید در مورد این موضوع مختصر چند نکته را بیان نماییم.

متن: باربری ها و شرکت های حمل و نقل زیادی در شهرهای مختلف فعال هستند که به صورت روزانه در حال ارائه سرویس دهی جهت حمل بار و اثاثیه هموطنان عزیزمان مشغول می باشند.

معمولا وجود موسسه های حمل و نقل در شهرهای بزرگ و صنعتی بیشتر مورد نیاز هست به همین جهت در کلان شهرها حضور باربری ها بسیار محسوس است. قطعا شما نیز مانند ما به دفعات تبلیغات مانند باربری مشهد – حمل بار از مشهد و یا وانت تلفنی مشهد و … را دیده و شنیده اید.

حال با توجه به تبلیغات بسیار زیاد و جذاب در این زمینه، سوالی که مطرح می باشد این هست که چطور بهترین باربری را انتخاب نماییم؟

بهترین باربری نزدیک کوه سنگی مشهد

بافت شهری و اجتماعی:

مطالعه کنید  سرقت وسایلتان توسط یک شرکت باربری

در سال ۱۳۴۰ ش. با گسترش شهر مشهد، کوهسنگی ازطریق خیابانی وسیع و عریض و مشجر، موسوم به خیابان کوهسنگی، به بدنه اصلی شهر مشهد متصل شد. این خیابان تا سال ها، از خیابان های برتر کشور بود و امتداد آن تا راه آهن مشهد ادامه داشت.

این مکان در زمان شاه محلی برای خوشگذرانی بود و رستوران و تالار آن برای استفاده ثروتمندان شهر استفاده می شد. اولین باغ وحش مشهد در ضلع غربی کوهسنگی ایجاد شده بود که بعد از انقلاب تخلیه و هم اکنون در محل آن یک آسمان خراش ساخته شده است.

مرزبندی محله:

محله کوهسنگی از جنوب به بزرگراه کلانتری از شمال به میدان شریعتی از شرق به بلوار بهشتی و از غرب به بلوار منتظری و بلوار احمدآباد منتهی می شود.

جذابیت محله:

دسترسی ها به سایر مناطق ،بازار موبایل ، بازار چینی فروش ها ، بازار خودروفروشان ،بازار فرش فروشان بسیار مناسب است. محله کوهسنگی به لحاظ پارک کوهسنگی مکان تفریحی خوبی بشمار می رود.

به طور کلی یک باربری خوب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

۱- اولین موضوع که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود قیمت، کرایه و نرخنامه آن شرکت باربری می باشد یقینا هیچ کس دوست ندارد به عنوان مثال جهت حمل بار توسط خاور از مشهد به تهران دو برابر کرایه پرداخت نماید. بنابراین ارائه قیمت منصفانه یکی از نکاتی می باشد که بایستی حتما قبل از سفارش سرویس در نظر داشته باشید.

۲- داشتن مجوز و عضو اتحادیه بودن باربری را بررسی نمایید قطعا باربری که مجوز ندارد نمی تواند مورد اعتماد واقع شود و گاها خسارات جبران ناپذیری به کالا و اثاثیه وارد می نماید.

مطالعه کنید  نیسان از مشهد به یاسوج

۳- سومین خصوصیت یک باربری خوب، داشتن تنوع از انواع ماشین های سبک و سنگین می باشد یک شرکت باربری موفق قطعا خودورهای نیسان – وانت پیکان – خاور مسقف – کامیونت – کامیون – تریلی و ده چرخ را باید داشته باشد تا بتواند تمام درخواست های مشتریان را پاسخ دهد به عبارت دیگر وجود ناوگان مجهز از انواع خودرو ها نشان دهنده امین و مورد اعتماد بودن آن می باشد.

۴- داشتن کارگران جوان، ورزیده، با سابقه، متعهد و با اخلاق و همچنین آموزش دیده یکی از مهمترین خصوصیت های یک شرکت باربری مورد اعتماد می باشد.

۵- ارائه خدمات جانبی توسط شرکت های باربری، نشان دهند عزم و اراده آن شرکت در کسب رضایت مشتریان می باشد مانند حمل بارهای سنگین – باز و بسته نمود پرده لوستر و … صدور بیمه نامه و بارنامه و…

۶- سابقه فعالیت و میزان محبوبیت شرکت باربری در بین مردم یکی دیگر از شاخصه هایی می باشد که میتواند به شما در جهت انتخاب بهترین شرکت باربری کمک نماید در این مورد شما میتوانید میزان موفقیت آن مجموعه را با جستجوهای مختلف در فضای مجازی بررسی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش تلفنی