حمل بار اثاثیه منزل مبلمان اداری درمشهد

حمل بار اثاثیه منزل مبلمان اداری درمشهد

بسته بندی لوازم شکستنی در اسباب کشی: یکی از بزرگترین مشکلات در اسباب کشی برای افراد به ویژه خانم ها جمع کردن وسایل آشپزخانه است. جمع کردن وسایل آشپزخانه نسبت به وسایل دیگر زمان بیشتری را میگیرد. یکی از وسایل آشپزخانه که به نوعی جزو ظریف ترین وسایل هم محسوب می شود وسایل شکستنی است.

حمل بار اثاثیه منزل مبلمان اداری درمشهد

اولین گام در بسته بندی لوازم شکستنی

قانون اول که باید بدانید این است: اصولا بسته بندی اثاثیه و لوازم یک امر تخصصی است و نیاز به مهارت و تجربه دارد. حالا اگه این بسته بندی مربوط به لوازم شکستنی باشه. اگر بسته بندی لوازم شکستی برای شما سخته میتوانید بسته بندی وسایل منزل خود را به باربری خدمات اسباب کشی مدیربار بسپارید. اگر هم خودتان می خواهید این کار را انجام دهید حتما به نکاتی که گفته می شود توجه کنید. همچنین می توانید با مشاوران مدیربار نیز تماس گرفته و سئوالات خود را با آن ها در میان بگذارید.

حمل بار اثاثیه منزل مبلمان اداری درمشهد

مهم ترین نکات در بسته بندی لوازم شکستنی

کانتر آشپزخانه و یا میز های غذاخوری گزینه های مناسبی برای این کار هستند. همچنین برای لوازمی با ابعاد بزرگ تر می توان از هال و پذیرایی استفاده کنید.

با چسب های پهن و مخصوص بسته بندی کارتن، کف کارتن و گوشه های آن را محکم کنید. 

نکته مهم دیگر اینکه سعی کنید بین وسایل که در کارتن می گذارید از نایلون های حباب دار؛ که به آنها بابل رپ گفته می شود، استفاده کنید.  آن ها را به ظروف بچسبانید تا وسیله ها با هم برخورد پیدا نکنند تا دچار شکستگی نشوند. همچنین می توان قسمت زیر کارتن ها هم با این نایلون ها پوشاند تا هنگام زمین قرار دادن نیرو به وسایل منتقل نشود. البته اگر دسترسی و تهیه باب رپ برای شما دشوار است از همکاران ما کمک بخواهید.

در عوض اگر پارچه یا تکه های لحاف یا پتوی کهنه در منزل موجود است، می توانید آنها را در صورتی که نیازی به آنها ندارید، تکه تکه کرده و لابلای وسایل شکستنی در جعبه و یا کارتن های اثاث کشی قرار دهید. هرچند که در صورت بسته بندی صحیح وسایل شکستنی معمولا نیازی به چنین کاری نیست.

حمل بار اثاثیه منزل مبلمان اداری درمشهد

 

حمل بار اثاثیه منزل مبلمان اداری درمشهد

این موضوع مخصوصا هنگام حمل بار به شهرستان اهمیت بیشتری دارد؛ لذا مسافت بیشتر برابر است با تکان های بیشتر و احتمال آسیب بیشتر به وسایل منجر می شود که در پایان صحنه ای وحشتناک از شکستن لوازم آشپزخانه را ببینید.

حالا اگر می خواهید استرس و نگرانی در جابجایی و بسته بندی لوازم شکستنی نداشته باشید، کافیست با مدیربار تماس بگیرید. این باربری دارای تخصص کافی در زمینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تجهیزات مناسب با قیمت خوب است. تقاضا دارم که پیشنهادهای خود را با ما در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

3 دیدگاه در “حمل بار اثاثیه منزل مبلمان اداری درمشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)