۱- از کجا شروع کنم؟

وسایل لازم جهت بسته بندی و بستن کارتن ها در اسباب کشی را تهیه کنید و در ادامه وسایل خود را تقسیم بندی کنید؛ در نهایت به دنبال بهترین باربری بگردید و برای هماهنگی تماس بگیرید.

۲- پیش از اسباب کشی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

از آنجایی که جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه به محل جدید، کاری است بسیار مهم و حساس، در مقالات متعددی مانند نکات مهم قبل از اسباب کشی ، از بین بردن حشرات پیش از اسباب کشی و اصول اسباب کشی به این مسائل مهم پرداخته شده.

۳- چه روزهایی اسباب کشی خوب است؟

باربری معمولا در فواصل مختلفی از سال و همچنین ایام وسط هفته تخفیفاتی را برای مشتریان خود در نظر میگیرند، اگر عجله ای در جا به جایی ندارید می توانید وسط هفته انجام دهید.

۴- برای بسته بندی وسایل اسباب کشی چه کار باید بکنم؟

جهت بسته بندی هم می توانید خودتان اقدام به این کار کنید (با استفاده از جعبه و کارتن) و یا از همکاران ما بخواهید که این کار را در اسرع وقت برای شما انجام بدهند.

۵- جعبه ها و کارتن های حمل بار هزینه جدایی دارد؟

بله –تمامی هزینه ها مطابق با تعرفه های درج شده محاسبه می شود.

۶- توصیه مدیربار برای یک اسباب کشی آسان و بدون دغدغه چیست؟

متن توصیه های مدیربار در مورد بسته بندی وسایل را بخوانید و یا اپلیکیشن مدیربار را نصب کنید یا از طریق دکمه استعلام قیمت و ثبت درخواست بر روی سایت اقدام کنید و باقی کار را به ما بسپارید.

۷- چگونه نگران وسایل شکستنی و گرانقیمت در حین اثاث کشی نباشیم؟

مدیربار با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از اصول درست چیدمان و تضمین هرگونه شکستگی حین جابجایی، در تلاش است تا نگرانی شما را به آرامش تبدیل کند. البته مقالات مدیربار در این زمینه نیز در آرشیو هستند.

۸- چه میزان سلامت بار را تضمین می کنید؟

شرکت باربری مدیربار با بهترین کیفیت، رساندن بار و اثاثیه شما به مقصد را کاملا تضمین می کند.

۹- بیمه باربری چیست؟

قراردادی است که بین بیمه گر و بیمه گذار امضا می شود و معمولا جهت حمل کالاهای حساس به نقاط دوردست و یا جهت فریت و کارگو، قرارداد آن بسته می شود.

۱۰- چگونه قیمت باربری های را مقایسه کنیم؟

یکی از خصوصیاتی که مدیربار در اختیار کاربران خود قرار داده است، استعلام قیمت قبل از سفارش است و با توجه به استعلام از باربری های دیگر این امکان در اختیار مشتریان است تا به صرفه ترین راه را انتخاب کنند.

۱۱- کدام باربری بهتر است؟

Call Now Buttonتماس بگیرید