۱– محاسبه کرایه از ابتدای حضور ماشین در مبدأ می باشد . آن دسته از دوستانی که کدتخفیف دارند محاسبه کرایه بمدت سه ساعت اول طبق تعرفه همان کدتخفیف است. از سه ساعت به بعد با صاحب بار محاسبه می شود.ضمنا هزینه کارگر در صورت تمایل به درخواست کارگر بیشتر با صاحب بار از همان ابتدای حضور خودرو باربری محاسبه می شود.

۲– مسئول ارتباط با مشتری راننده می باشد و کارگران حق هیچگونه دریافت وجه یا توافق با مشتری را ندارند .درصورت درخواست مشتری برای بیمه مسئولیت حمل کالا هزینه آن جداگانه و به عهده صاحب کالا می باشد. کارگران موسسه تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی هستند و درصورتی شامل پوشش بیمه می شوند که توسط دفتر به محل بارگیری اعزام و بارنامه یا بیژک در کامپیوتر موسسه ثبت شده باشد.

۳– ارتباط با راننده و کارگران بدون ثبت بارنامه یا بیژک از سمت دفتر بابت ارائه خدمات ممنوع و مسئولیت آن بعهده صاحب کالا می باشد.

۴– صاحب کالا هیچ تعهّدی نسبت به تأمین غذای کارگران (صبحانه،نهار،شام و…) ندارد .

۵– حفاظت و حراست از بار ، حین بارگیری و تخلیه در حاشیه خیابان بعهده صاحب کالا می باشد .

۶– حمل و نقل هرگونه کالا و اثاثیه و تخلیه بار از پشت بام ، پنجره ، تراس و راه پله های بدون حفاظ توسط کارگران ممنوع می باشد و هرگونه ایراد خسارت و یا عواقب دیگر، به عهده صاحب بار می باشد.

۷– مسئولیت حمل و نگهداری اسناد و حفاظت از جواهرات و اشیاء گران قیمت و مبلغ ریالی و لوازامات صوتی و تصویری و الکتریکی بعهده صاحب کالا می باشد .

۸– مسئولیت حمل ال سی دی ، گلدان ، فرش ، تابلوهای نفیس و… بعهده صاحب کالا می باشد .

۹– بارگیری و تخلیه گاوصندوق،لوازم ورزشی ، پیانو و کولر بیش از چهارهزار و یخچال ساید بای ساید و حمل شیشه های بیش از ۶ میل به عهده موسسه نمی باشد و درصورت توافق صاحب کالا و کارگران مستلزم هستند با وسیله دیگر حمل نمایند. چناچه درصورت بارگیری در کامیون راننده کامیون و دفتر هیچگونه مسئولیتی ندارند و هرگونه خسارت یا عواقب وارده به عهده صاحب بار می باشد.

۱۰– صاحب کالا می بایست پس از اتمام کار ، داخل اتاق بار ماشین و کابین راننده را بازدید نماید . بدیهی است پس از تسویه حساب ، شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال گُم شدن اشیاء ندارد .

۱۱– مشتریان محترم جهت هرگونه اعتراض و یا شکوه ای می توانند ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از اتمام کار به دفتر مراجعه نمایند. در غیراینصورت پس از پایان این مدت صاحب کالا حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۱۲– هزینه حمل یخچال ساید بای ساید ، شیشه و از این قبیل اشیاء به صورت جداگانه و به شرح زیر و با هماهنگی با مدیریت انجام می پذیرد.

۱-۱۲- هزینه حمل یخچال ساید بای ساید                                                         به ازای هر طبقه ۳۰۰٫۰۰۰ ریال

۲-۱۲- هزینه حمل شیشه میز (بالاتر از ۸ نفره)                                                  به ازای هر طبقه ۱۵۰٫۰۰۰  ریال

* در صورت حمل کالا های فوق با آسانسور هزینه یک طبقه محاسبه می گردد .

* هزینه باز و بسته نمودن درب یخچال ساید بای ساید ۸۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد . (با مسئولیت صاحب کالا)

۱۳– راننده جهت خدمات با خودروی کد و آرم دفتر با کارت شناسایی و از بکار گرفن نیرو جهت خدمات بدون کارت شناسایی خودداری، درصورت مشاهده گشت بازرسی اتحادیه و نیروی انتظامی مدارک اخذ و به مراجع ذیصلاح معرفی خواهید شد.

قوانین و پشتیبانی

Call Now Buttonتماس بگیرید