مدیربار، بهترین باربری اسباب کشی در مشهد

مدیربار، بهترین باربری اسباب کشی در مشهد

مدیربار اولین استارت آپ باربری هوشمند مشهد است که توسط تیمی از متخصصین و دانش آموختگان ارشد علم نرم افزار از دانشگاه های معتبر مشهد است که آمده اند تا برای رفاه حال شهروندانشان خدمتی صادقانه انجام دهند.

لیکن اپلیکیشن و سایتی را در ابتدای راه پیاده سازی نمودند تا بوسیله آن سرویس های بهتری در اختیار شهروندان مشهدی قرار دهند. سایت مدیربار دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت و دارای نشان ملی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال است.

مدیربار در تلاش است تا ساختار باربری مشهد را با پیاده سازی بستری امن در راستای بهینه سازی این صنف انجام دهد.

در مدیربار ،نیروهای حرفه ای آموزش دیده با ابزار و وسیله های مهندسی شده حمل کالا به کمک شما همشریان محترم می آیند تا بتوانند نسبت به وظیفه خود به درستی ایفای نقش کنند.

در مدیربار، رانندگان خوش اخلاق ،متعهد و مومن برای حمل کالای شما به کمک شما می آیند. ما در انتخاب پرسنل خود تلاش می کنیم و با آموزش های حرفه ای آن ها را برای خدمات نوین و هرچه بهتر آماده نمودیم.توسط تیم پشتیبانی بار شما صفر تا صد مدیریت می شود. ما برای شما فاکتور صادر کردیم تا نسبت به پرداخت هزینه واقعی باربری اطلاع دقیقی داشته باشد.

در مدیربار ،متخصصین بار اسباب و اثاثیه شما بسیار حرفه ای بسته بندی می شود تا کالای شما بدون هیچ خسارتی در منزل یا محل کار شما سالم تحویل داده شود.

مدیربار اولین استارت آپ باربری اینترنتی مشهد است . همیشه همراهتان خواهیم بود

مطالعه کنید  بهترین باربری نزدیک بلوار صیاد مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید