نحوه بسته بندی اصولی یخچال مشهد

نحوه بسته بندی اصولی یخچال مشهد

اگر شما در حال اسباب کشی به یک مکان جدید هستید حرکت دادن وسایل سنگین یکه از چالش های پیش روی شماست در این مقاله نحوه بسته بندی اصولی یخچال به شما نشان می دهیم که با برنامه ریزی درست و کمی کمک میتوانید به صورت کاملا ایمن یخچال و فریزر خود را  بسته بندی  و  آماده حرکت دادن کنید:

نحوه بسته بندی اصولی یخچال مشهد

۱.یخچال را از این چیزها خالی کنید

بهترین کار قبل از حرکت دادن یخچال این است که هر چیزی که درون آن هست را خالی کنید و مطمئن شوید که یخچال و فریزرتان از مواد غذایی ،ادویه جات ،قطعات یخ و یا هر چیز دیگری که ممکن است داخل آن سر و صدا ایجاد کند و یا وزنی داشته باشد خالی کنید.توصیه ما این است همه چیز را خالی کنید.

اگر مواد غذایی داخل یخچال فریزرتان هست یا آنها رو مصرف کنید و یا دور بیندازید(اگر شما وسط یک اسباب کشی بزرگ هستید احتمالا راه آسان تر این است که آنها را دور بیندازید)

اگر میخواهید یخچال را در فاصله ای کوتاه در یک اتاق جا به جا کنید تا پشت آن را تمیز کنید و یا آشپزخانه رو جمع و جور کنید.

بهتر است وسایل داخل آن را بیرون آورده و در جایی قرار دهید اینکار حمل و نقل یخچال را برای شما آسان تر و برای یخچال فریزرتان ایمن تر میکند! نحوه بسته بندی اصولی یخچال مشهد

۲.قفسه ها را خارج کنید

همه اجزای قابل جا به جایی را از یخچال خارج کنید.این اجزا شمال قفسه ها سینی ها و دیگر اجزای متحرک است.

مطالعه کنید  باربری با سرویس کامل چیست

قفسه ها را برای حفظ ماندن در حوله قرار دهید سپس لیبل آنها را رویشان بگذارید و آنها را با دقت نگه دارید.

همچنین شما میتوانید به جای در آوردن قفسه ها آنها را با نوار های چسب فیکس کنید. ولی توصیه میشود که آنها را به طور کامل در آورده و جداگانه بسته بندی کنید. هرچند که بسته به سایز و نوع یخچال شما این می تواند یک گزینه خوب باشد ولی بسته بندی به طور جداگانه ایمن تر است.

اگر آنها در جای خود نسبتا محکم هستند آنها را خارج نکنید.اینکار از آشفتگی بیشتر در این حمل و نقل جلوگیری میکند.

نحوه بسته بندی اصولی یخچال مشهد

۳.یخچال را خاموش کرده و سیم برق را بکشید

 سیم برق یخچال را از پریز جدا کرده و در جعبه اش قرار دهید و در زمان حرکت مطمئن شوید به جای گیر نمی کند چون میتواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد. در ادامه اگر یخچال شما یخ ساز دارد منبع آب را از آن جدا کنید.

۴.در صورت لزوم فریزر را یخ زدایی کنید

وقتی که یخچال ماه ها روشن میماند مقدار قابل توجهی از سرما در فریزر ساخته میشود.که قبل از شروع حرکت شما باید آنرا یخ زدایی کنید.این فرآیند در حالت عادی بین ۶ تا ۸ ساعت زمان میبرد.پس مطمئن شوید قبل از حرکت زمان کافی برای یخ زدایی در اختیار دارید.

بهترین زمان برای انجام اینکار شب قبل از جا به جایی است چون شما تا آخر شب به اندازه کافی برای یخ زدایی زمان دارید و در صبح میتوانید یخچال را تمیز کنید.

مطالعه کنید  باربری معتبر در مشهد

نباید زمان با ارزش را برای انتقال یخچال هدر داد ولی این میتواند یک فرصت خوب برای تمیز کردن داخل یخچال فریزرتان باشد و خوب است که تا قبل از اینکه آن را به مکان جدید منتقل کنید کار های نظافتی اش را انجام داده باشید.

۵.درب ها را بسته و ایمن نگه دارید.

با استفاده از یک طناب محکم و یا یه کابل لاستیکی درب یخچال ار ببنیدید. اگر یخچال شما دارای ۲ درب میباشد دستگیر ها را نیز به همدیگر ببندید.

مراقب باشید که درب ها و دستگیره های یخچال را خیلی محکم نبندید چون ممکن است از هم ترازی خارج شوند.از آنجایی که ممکن است استفاده از نوار چسب در پایان کار باعث آسیب به یخچال شود و یا اثر آن روی بدنه بماند استفاده از نوار چسب توصیه نمیشود.

اگر جا به جایی و حرکت بیش از یک روز طول میکشد توصیه میشود درب ها را مقداری باز نگه دارید تا  تا هوا جریان یابد و از رشد و قالبگیری هرگونه کپک جلوگیری شود.

نحوه بسته بندی اصولی یخچال مشهد

مدیربار سامانه هوشمند اسباب‌کشی

اپلیکیشن اسباب‌کشی مدیربار یک سامانه هوشمند مناسب برای کرایه وانت بار یا اتوبار در الهیه وشهرک غرب مشهد محسوب می‌شود. خدمات نوین این باربری به گونه‌ای است که سختی‌ها و مشکلات رایج در جابجایی بار را برطرف کرده است. مدیربار با ارائه کردن سرویس‌هایی چون کامیون، وانت، نیسان و خدمات کارگری سعی می‌کند نگرانی‌های متداول خانواده‌ها را برطرف کند.

آموزش استاندارد تلویزیون و ال سی دی لباسشویی جابجایی مبلمان رختخواب تیم اسباب کشی وی آی پی باربری

مطالعه کنید  انواع کامیون خاور در مشهد

زمانی که خانواده‌ها در حال جر و بحث با تیم باربری هستند تا به یک توافق قطعی بر سر قیمت‌ها برسند، مدیربار برای رفع این موارد، پا پیش گذاشته است تا خانواده‌ها بدون دغدغه و نگرانی کارهای اسباب‌کشی خود را انجام بدهند.

1 دیدگاه در “نحوه بسته بندی اصولی یخچال مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 8 الی 21)