نحوه جابجایی آینه در اسباب کشی

همانطور که در مقاله های قبلی توضیح دادیم هنگام اسباب کشی برای آسیب ندیدن لوازم شکستنی لازم است این لوازم را با دقت بسته بندی کنید. یکی از مسائلی که در اسباب کشی مهم است جابجایی آینه در اسباب کشی است که جزء لوازم حساس و شکستنی محسوب میشود که نیاز به دقت دارد. با ما همراه باشید تا به طور کامل طرز بسته بندی و جایجایی آینه در اثاث کشی را برای شما عزیزان توضیح دهیم. آینه‌ها، مخصوصاً آینه‌های قدی و بزرگ در جابجایی و اسباب کشی ها بسیار حساس هستند. قطعاً به‌سلامت رساندن آن‌ها از اهمیت بسیار خاص و ویژه‌ای نیز برخوردار می‌باشد.

نحوه جابجایی آینه در اسباب کشی

نکات مهم برای بسته بندی آینه ها

برای بسته بندی آینه ها شما نیاز به مواد بسته بندی مناسب دارید. شما می‌توانید از جعبه‌های مقوایی مختلف یا جعبه‌های مخصوص آینه استفاده کنید. این جعبه ها که به صورت پالت های چوبی اما کاملا پوشیده هستند از آینه در مقابل هر جسمی محافظت می کنند و همچنین جلوی پیچ و تاب آینه و شکستگی بر اثر ارتعاش را نیز می گیرند. جهت پوشش آینه ها نیز از پلاستیک‌ها یا روکش‌های حباب‌دار یا پوشش‌هایی از پشم می‌توانید استفاده کنید. استفاده از هرکدام از این تجهیزات بستگی به‌ اندازه، شکل و قیمت آینه شما دارد.

نحوه جابجایی آینه در اسباب کشی

آینه های کوچک

برای آینه‌های کوچک یا متوسط و یا قاب‌های عکسی که قیمت بالایی ندارند، می‌توانید از بسته بندی حباب‌دار استفاده کنید. دورتادور آینه را پلاستیک حباب دار بکشید حتماً از گوشه‌های آینه محافظت کنید گوشه‌ها را با یک‌لایه اضافه از پلاستیک حباب دار بپوشانید و آینه‌ها یا تصاویر را در یک کارتن بسته بندی قرار دهید حتما و حتما روی کارتن برچسب شکستنی بودن را به وضوح بنویسید.

مطالعه کنید  نمونه فاکتور باربری در مشهد

نحوه جابجایی آینه در اسباب کشی

نکاتی مهم برای بسته بندی کردن آینه آموزش حمل توسط کارگر چگونگی طریقه شیوه نقل انتقال در مشهد شیشه ای

آینه های بزرگ

آینه‌ها یا تصاویر بسیار بزرگ باید با استفاده از یک‌لایه اضافی از روکش‌های پشمی با روکش‌های حباب‌دار بسته بندی شوند. برای محافظت از گوشه‌ها می‌توانید از پوشش‌های مخصوص گوشه از جنس فوم استفاده کنید یا یک‌لایه اضافی از بسته بندی حباب‌دار را در گوشه‌ها اضافه کنید. از پلاستیک حباب دار در بسته بندی عکس های چاپ شده روی چوب با سایز بزرگ نیز می توانید استفاده کنید تا خراش بر ندارند.

کمی خلاقیت برای هزینه اضافه نکردن

می‌توانید از جعبه مقوایی بزرگ استفاده کنید. برای ابعاد کارتن های خود میتوانید یک جعبه با ابعاد بزرگ‌ تر را از دو جعبه کوچک‌تر درست کنید. یا کارتن های بزرگ را بازکرده و آن‌ها را برش داده و دوباره به هم بچسبانید. و جعبه‌ای با اندازه آینه خود بسازید. برای قرار دادن آینه‌های بزرگ داخل کارتن بسته بندی اثاثیه حتماً قسمت جلوی آینه را با نوارچسب به‌صورت ضربدری محکم کنید به‌این‌ترتیب در صورت شکستن آینه از ریختن قطعات شکسته داخل جعبه جلوگیری می‌کنید. توجه کنید که چسب را به‌صورت مستقیم روی خود آینه نچسبانید زیرا ممکن است اثر آن روی آینه باقی بماند. بهتر است چسب را روی پلاستیک های حباب دار بچسبانید.

 

وقتی آینه قیمتی است در خرید بسته بندی مناسب شک نکنید

برای بسته بندی آینه‌های قیمتی و یا قاب‌های باارزش یا برای اثاث کشی در مسافت‌های دور مانند جابجایی‌های بین شهری و بین کشوری بهتر است از جعبه‌های چوبی استفاده کنید. داخل این جعبه‌ها از پوشش مناسبی پوشیده شده است که محافظت بسیار خوبی از آینه گران‌قیمت شما به عمل می‌آورد البته این جعبه‌ها می‌تواند بسیار گران تمام شود.

مطالعه کنید  وانت از مشهد به سبزوار

 

سفارش اسباب کشی در مشهد

اگر نیاز به اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل مثل یخچال، کمد و بوفه و اقلام سنگین در مشهد دارید می‌توانید از خدمات شرکت باربری مدیربار استفاده کنید. شرکت باربری مدیربار آماده ارایه خدمات در زمینه باربری،‌ اتوبار، اسباب کشی، بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در شهر مشهد است. اگر قصد اثاث کشی در مشهد را دارید برای استعلام قیمت اسباب کشی و بسته بندی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نحوه جابجایی آینه در اسباب کشی

شماره اسباب کشی و بسته بندی

۰۹۱۵۵۰۱۰۸۸۲

۰۵۱۳۵۱۴۷۰۷۰

۰۹۳۵۳۷۵۷۳۵۸

۰۵۱۳۵۱۴۷۲۳۵

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)