کارهای ضروری روز قبل اسباب کشی

کارهای ضروری روز قبل اسباب کشی

در این مقاله به بیان کارهای ضروری که باید قبل از روز اسباب کشی انجام دهید ، می پردازیم جهت اطلاع از این کارهای ضروری متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

حال که برای اسباب کشی به مکان جدید خود آماده شده اید و شما شرکت باربری مناسب خود را پیدا کرده اید ، تاریخ اسباب کشی را تعیین کرده اید و فکر می کنید برای روز اسباب کشی آماده هستید ، یک سری اقدامات مهم و اساسی وجود دارد که باید آن ها ر انجام دهید تا در هنگام اسباب کشی با مشکل مواجه نشوید. در این مقاله چند نکته مفید درباره همه چیزهایی که باید قبل از آمدن ماشین و کارکنان اتوبار تهیه کنید و کارهای ضروری که باید قبل از روز اسباب کشی انجام دهید ارائه شده است.

تمیز کردن و مرتب سازی وسایل را قبل از بسته بندی انجام دهید.

چند هفته قبل از تاریخ اسباب کشی ، خود را متعهد کنید که یک پروژه تمیز کردن و مرتب سازی وسایل قبل از بسته بندی را انجام دهید. به عنوان مثال ، از اتاق خواب خود شروع کنید  و کمد خود را تمیز کنید و وسایلی را که دیگر از آن ها استفاده نمی کنید یا لباس هایی را که دیگر نمی پوشید را جدا کنید. تمیز کردن و مرتب سازی وسایل نه تنها باعث کاهش بار برای اسباب کشی شما می شود ، بلکه در هزینه بسته بندی وسایل و هزینه های مربوط به نیروی کار نیز صرفه جویی خواهد کرد.

وسایل لازم برای  بسته بندی لوازم را خریداری کنید.

اگر خودتان همه وسایل را بسته بندی می کنید حتما خرید وسایل لازم برای بسته بندی را در برنامه خود داشته باشید. سعی کنید مدت ها قبل از روز اسباب کشی ، جعبه ، کارتون و نایلون های حباب دار مخصوص بسته بندی ، چسب و نوار بسته بندی را تهیه کنید. احتمالاً به تجهیزات بسته بندی بیشتری بیش از آنچه فکر می کنید نیاز خواهید داشت. اگر کار بسته بندی لوازم را به اتوبارها نمی سپارید بهتر است قبل امدن شرکت باربری برای حمل اثاثیه تمامی وسایل خود را آماده کنید تا کارکنان اتوبار در مدت زمان کمتر و در اسرع وقت کار جابجایی اثاثیه شما را انجام دهند.

بعد از خرید وسایل بسته بندی هنگام جمع کردن وسایل و قرار دادن آن ها در جعبه ها حتما از علامت گذاری و برچسپ زدن کارتون و جعبه ها غافل نشوید و محتویات داخل هر کارتون را بر روی آن یاداشت کنید. با این کار در هنگام جابجایی و حمل و نقل کارکنان اتوبار با توجه به برچسب های موجود بر روی کارتون ها بیشترین دقت را در جابجایی آن ها به خرج می دهند و خود شما هم هنگام تخلیه بار در مقصد به خوبی می دانید که هر جعبه متعلق به چه مکانی می باشد.

فقط لوازم ضروری را برای بسته بندی آماده کنید.

در هنگام جمع کردن اسباب و اثاثیه منزل خود سعی کنید لوازمی که به آن ها نیاز ندارید به سمساری ها بفروشید و فقط لوازم ضروری را برای بسته بندی آماده کنید. با این کار هم در هزینه های جابجایی خود صرفه جوی خواهید کرد و هم از وسایلی که از آن ها استفاده ای نمی کردید پولی به دست خواهید آورد و در مکان جدید فضای بیشتری را برای جای گیری وسایل ضروری خود خواهید داشت.

سعی کنید یک جعبه مخصوص لوازم ضروری که در روز اول اسباب کشی در مکان جدید به آن ها نیاز دارید ، تهیه کنید. این جعبه مخصوص شامل مواردی مانند لوازم و ضدعفونی و شستشو برای  تمیز کردن ، دستمال ، لباس ، لوازم بهداشتی مانند مسواک ، و کیت کمک های اولیه می باشد که در روز اسباب کشی نیاز خواهید داشت.

نگهداری از اسناد و مدارک مهم در مکانی امن از کارهای ضروری است.

اکثر شرکت های باربری توصیه می کنند که مدارک مهم مانند شناسنامه یا کارت های اعتباری ، دفترچه های درمانی ، اطلاعات مربوط خودرو و بیمه اتومبیل ، سوابق پزشکی ، سند و مجوزهای خود را مستقیماً در روز اسباب کشی در پشت کامیون باربری قرار ندهید  بلکه سعی کنید مدارک مهم و ضروری را در مکانی امن نگه دارید و همراه با اثاثیه در یک جا قرار ندهید. در صورت امکان وسایل گرانبها و قیمتی مانند طلا و پول و اجناس عتیقه را با ماشین شخصی خود جابجا کنید.

نگهداری از بچه ها در روز اسباب کشی از کارهای ضروری است.

وجود بچه ها در روز اسباب کشی کار را برایتان بسیار سخت و دست و پاگیر می کنند بهتر است برای نگهداری از بچه ها در روز اسباب کشی برنامه ای داشته باشید. در روز اسباب کشی ، بچه ها و حیوانات خانگی خود را از پروسه اسباب کشی دور نگه دارید. با این کار این اطمینان حاصل خواهید کرد که هیچ کس صدمه نمی بیند و کارکنان اتوبار می توانند کارآمد و مؤثر کار جابجایی وسایل را انجام دهند.

قبل از روز اسباب کشی به محل جدید بروید.

بهتر است قبل از روز اسباب کشی به محل جدید بروید و آنجا را به خوبی تمیز کنید و در صورت لزوم کارهای مربوط به سمپاشی و گند زدایی را در آنجا انجام دهید. قبل از اسباب کشی مطمئن شوید که تمامی کنتورهای گاز و آب و برق در آنجا وصل می باشد و تمامی لوله ها را از نظر نشتی و تعمیرات لازم بررسی کنید تا در روز اسباب کشی با مشکلی مواجه نباشید و با خیالی راحت کار جابجایی وسایل را انجام دهید. سعی کنید قبل از جابجایی به محل جدید آنجا را از نظر دسترسی به مراکز خرید و مدرسه بچه ها بررسی کنید.

برای تنظیم برنامه های خود با اتوبار مورد نظر تماس بگیرید.

حال که تمامی کارهای ضروری قبل از روز اسباب کشی را انجام دادید برای تنظیم برنامه های خود با اتوبار مورد نظر تماس بگیرید در این تماس سعی کنید برنامه و زمان مبدا به مقصد را بررسی کرده و برنامه را قبل از اسباب کشی بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که هم شما و هم مسئول اتوبار ، تاریخ صحیح اسباب کشی و هر گونه اطلاعات مورد نیاز دیگر و همچنین راه های تماس برای دستیابی به یکدیگر را دارید.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)