بهترین باربری نزدیک برج مینیاتور مشهد

بهترین باربری نزدیک برج مینیاتور مشهد

شرکت مدیربار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اسباب کشی، شما را در انجام یک اسباب کشی راحت همراهی می کند. در تمام این سال ها در روزهای سخت اثاث کشی، قدم به قدم، همراهتان بوده ایم و از این که باربری مدیربار را برگزیده اید، به خود می بالیم.

اسباب کشی را به ما بسپارید تا بار از روی دوش تان برداشته شود!

بهترین باربری نزدیک برج مینیاتور مشهد

جا به جایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که مدیر بار مدت ها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است. حمل بار آسان و حرفه ای تخصص ماست؛ بنابراین نگران هیچ چیز نباشید و فقط با شماره ۳۵۱۴۷۲۳۵ تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن خدمات زیر را بدون کم و کاستی دریافت کنید:

  • برنامه ریزی دقیق عملیاتی
  • استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و …
  • جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت
  • بسته بندی دقیق و حساب شده
  • حضور به موقع مدیربار در مبدا برای اسباب کشی
  • استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل
برج مسکونی مینیاتور مرتفع ترین برج مسکونی مشهد در منطقه کم ترافیک با چشم انداز بی نظیر با ارتفاع نزدیک به ۱۰۰ متر از سطح زمین با تعداد حدود ۵۰ واحد مسکونی در ابتدای بلوار لادن در حال ساخت می باشد.برج مینیاتور در زمینی به مساحت ۱۱۰۰ مترمربع با زیربنای بالغ بر ۱۵۰۰۰ مترمربع مشتمل بر ۲۷ طبقه با امکانات رفاهی لوکس در نظر دارد تا فضایی همراه با آرامش را برای ساکنان مهیا نماید.
برج مینیاتور مشهد پروژه لوکس مسکونی با تنوع متراژی تا ۴۰۰ مترمربع با نورگیری از ۴ جهت مختلف می باشد که این خصوصیت باعث ایجاد چشم اندازهای بی نظیری در این پروژه گردیده است. با مدیربار همراه باشید تا با یک اکیپ حرفه ای حمل بار اسباب کشی راحت و بی دردسری داشته باشید.

کارشناسان مدیر بار برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی آماده هستند. با ما تماس بگیرید: 

مطالعه کنید  نیسان از مشهد به اخلمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش تلفنی