ویژگـی های حمـل بار مدیـربار

ماشین های گوناگون

یکی از ویژگی های استفاده از حمل بار آنلاین، وجود ماشین های باربری گوناگون است. این موضوع در باربری موجب می شود تا با توجه به حجم بار ماشین مورد نظر را انتخاب کنید. ماشین ها دارای نقشه برای انتخاب نزدیکترین راه عبور از ترافیک هستند.

رانندگان مجرب

حمل بار توسط رانندگان باتجربه و مطمئن از خصوصیات ما است. مدیربار رانندگان را با حساسیت بالا گزینش می کند تا خدمت رسانی به شما در بهترین شرایط صورت بگیرد. رانندگان علاوه بر مهارت در چیدن بار از رفتار مناسب نیز برخوردار هستند.

پیگیری موقعیت بار

از زمانی که بار شما چیده می شود شما می توانید موقعیت بار خود را پیگیری کنید (به زودی در سامانه مدیربار). پیگیری موقعیت بار در نقشه از ویژگی های منحصر به فرد استفاده از حمل بار آنلاین است. شما می توانید به وسیله اپلیکیشن زمان رسیدن بار خود را محاسبه کنید.

سرعت در جابه‌جایی

بعد از ثبت سفارش ماشین های باربری در کوتاهترین زمان ممکن به محل درخواست شما می رسند. رانندگان به وسیله امکانات نقشه های راهیابی خلوت ترین و نزدیک ترین مسیر را انتخاب می کنند (به زودی در سامانه مدیربار) تا موجب کاهش هزینه و سرعت در باربری شود.

تلفن تماس:
۰۵۱-۳۵۱۴۷۰۷۰
۰۵۱-۳۱۵۴۷۲۳۵
۰۹۱۵۵۰۱۰۸۸۲
ایمیل:
info@modirbaar.ir
آدرس:
خراسان رضوی مشهد محله الهیه، خیابان الهیه بیست و دوم، خیابان محمدیه ده، ساختمان اول محمدیه ۱۰/۱۳(نبش)، طبقه همکف، واحد ۳

Call Now Buttonسفارش تلفنی