مدیر بار – باربری مشهد

مدیر بار – باربری مشهد

تجربه یک باربری ایمن در امر اسباب کشی باعث افزایش اطمینان شما در پروسه جا به جایی است. ارائه ی خدمات مناسب، درست و کامل نوید خیالی آرام را به شما می دهد.

اتوبار مدیربار بنا به سابقه ی طولانی خود در امر حمل و نقل، اکنون برای اهدای آرامش به شما در خدمت شماست.

ملاک های تشخیص یک باربری خوب؟

 • استفاده از خاورهای نو با اتاقک های تمیز
 • استفاده از کادر فنی و اجرایی مجرب
 • کارشناسان فروش خبره در پاسخگویی و ارائه مشاوره درست و هدفمند

مدیر بار اتوبار ممتاز در زمینه باربری امن:

 • بسته بندی مناسب و حساب شده توسط کارگران مجرب مدیر بار
 • دقت در امر حمل و نقل و جا به جایی اثاثیه
 • زمان بندی دقیق
 • احترام و برخورد مناسب کارکنان مجموعه ی مدیربار
 • چیدمان درست اثاثیه در منزل جدید

مواردی که در بالا ذکر شد، همگی جزو ویژگی هایی است  که عملیات انجام شده در هر نقل مکان را به عنوان یک باربری نمونه و ایمن معرفی می کند. بنابراین هیچ گونه اضطرابی در زمینه اسباب کشی و جا به جایی نداشته باشید؛ چرا که کارشناسان مجرب مدیربار با دقتی بالا شما را در رفع نیازمندی هایتان راهنمایی و همراهی می کنند.

ما امانت دار اعتمادتان هستیم

فقط کافی است که تلفن را بردارید و با شماره ۰۵۱۳۵۱۴۷۰۷۰ تماس بگیرید. خواهید دید که کادر اتوبار ما به صورت شبانه روزی با ارئه بهترین خدمات حمل و نقل در خدمت شماست.

مدیر بار - باربری مشهد

جابجایی اجسام سنگین در اثاث کشی

بنا به تعریف کارشناسان مدیر بار وسایل سنگین در اسباب کشی شامل اثاثیه ای میشود که بسیار سنگین است مثل پیانو ، یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، میز نهار خوری ۸ نفره و مواردی ازاین قبیل که البته در این وضعیت کارگران قدرتمند و متبحر مدیربار نسبت به جابجایی به روش خود عمل میکنند.

مطالعه کنید  اسباب کشی در مشهد خر است

ولی در تعریف عموم خانوارها این تعریف تعابیر دیگری دارد از جمله اینکه وسیله ای که نتوانید آن را به تنهایی جابجا کنید یا وسایل بد دست هنگام حمل و نقل . باربری مدیربار چند نکته را برای رفع آسیب دیدگی های احتمالی – هم در خصوص بار و هم در خصوص جسم شما مطرح میکنند .

۱-      برای بلند کردن وسیله‌ای سنگین، تا حد امکان جسم را به بدنتان نزدیک کنید. زانوهایتان را خم کنید و به حالت نیمه نشسته درآیید. مقداری فاصله میان پاها ایجاد کنید. یک پا را قدری جلوتر از پای دیگر قرار دهید. ناحیه پشت بخصوص کمر خود را صاف نگهدارید.

۲-      برای جابجا کردن مبلمان حتماً از یک نفر کمک بگیرید. در غیر اینصورت ابتدا یک طرف مبلمان را بلند کرده، آنرا جابجا کنید. سپس به طرف دیگر بروید و دو پایه دیگر را بلند نموده و حرکت دهید. برای تخت، کمد و سایر وسایل نیز می توانید از این تکنیک استفاده کنید.

۳-      قبل از بلند کردن اجسام سنگین، وزن بار را برآورد کنید. مطمئن شوید که به تنهایی قادر به بلندکردن و حمل جسم هستید. بهترین روش برای انتقال یک جسم سنگین، هل دادن و کشیدن آن روی یک سطح صاف و هموار است.

۴-      در حین حمل جسم ناگهان به طرفین نچرخید. اگر میخواهید جسم را به طرف چپ یا راست بگذارید از کمر نچرخید بلکه کاملاً جهت کل بدنتان را به طرفین بچرخانید.

۵-       در گرفتن جسم از تمام کف دستتان استفاده کنید، سپس بار را به آرامی بلند کنید. بهتر است برای حمل اجسام سنگین و بد دست از دیگران کمک بگیرید. در حین بلند کردن بار از چرخش ناگهانی بدن اجتناب کنید.

مطالعه کنید  مدیربارعضو مجاز اتحادیه وبرند ثبت شده کشوری

۶-      قبل از شروع فعالیت‌های سنگین، بدن خود را با حرکات ورزشی آماده کنید. کشش ملایم عضلات باعث افزایش قدرت و توان بدن می‌شود. به کارهای خود تنوع دهید و کارهای سبک را بین کارهای سنگین انجام دهید. بعد از یک تا۲ ساعت کار حتما ۵ تا ۱۰ دقیقه به بدن استراحت دهید. برای جلوگیری از آسیب به کمر، از انجام کارهای ایستاده و نشسته طولانی‌مدت بپرهیزید.

مدیربار در تمامی مدت اسباب کشی همواره بسلامتی شما می اندیشد و برای این مهم تلاش میکند. و با استفاده از کارگران زبده ی خود شما راهمراهی میکند . تلفن ویژه ی مدیربار  بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.

مدیر بار – باربری مشهد اثاثیه منزل لوازم کالای اداری جابجایی حمل اسباب کشی کارگر حرفه ای وانت نیسان استخدام نیروی متخصص بسته بندی نزدیک

ویژگی های یک باربری خوب چیست ؟

باربری خوب از نظر اکثر افراد به اتوباری اطلاق می شود که ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • وقت شناس
 • با ضریب امنیت بالا
 • منظم در کار
 • حرفه ای
 • و از همه مهم تر مقرون به صرفه

این ها همه ویژگی هایی بود که عموم مردم از اتوبار منتخب شان انتظار دارند. اما اتوبار مدیر بار در زمینه جلب رضایت مشتریانش، هیچ وقت به کم قانع نیست. باور نمی کنید؟

پس ادامه مطلب را بخوانید تا شما هم به جمع کثیر مشتریان عزیز ما در مشهد مدیر بار  بپیوندید.

تعریف اتوبار مدیر بار از باربری خوب در مشهد

 • ارائه ی مشاوره ی کامل و مشتری مدارانه توسط مشاوران مجرب مدیر بار در اولین تماس.
 • تشریح کامل خدمات توسط اپراتور و پیشنهاد بهترین گزینه با توجه به شرایط شما.
 • پیگیری اپراتور برای ارائه ی خدمات بسته بندی و استفاده از کارگران زبده و زبردست هنگام بسته بندی وسایل.
 • حضور به موقع خاور (یا سرویس درخواستی شما) در زمان تعیین شده.
مطالعه کنید  نکات مهم اسباب کشی هنگام بارداری

حالا که به منظور ما از معنای “باربری خوب” پی بردید، تلفن را بردارید و ۳۵۲۴۷۰۷۰ را شماره گیری کنید. یادتان نرود که ۳۵۱۴۷۰۷۰ یک شماره معمولی نیست. اتوبار مدیربار به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

باربری خوب مشهد

 • حمل بار با دقت بالا توسط کارگران هنگام جا به جایی وسایل.
 • چیدمان مناسب وسایل در مقصد اسباب کشی با در نظر گرفتن کاهش آسیب های احتمالی و سهولت در جا به جایی های بعدی.
 • همراهی باربری جهت چیدمان اولیه لوازم منزل تا حد امکان.
 • پیگیری مشتری جهت اطمینان از رضایت کار، استقبال از پیشنهادات و انتقادات و جامه ی عمل پوشاندن به آن.

مدیر بار - باربری مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)