مسئولیت آسیب و شکستن پیانو با کیست

مسئولیت آسیب و شکستن پیانو با کیست

پیانو کالای حساسی است که نیاز به بسته بندی صادراتی دارد یعنی از بسته بندی با چوب استفاده می شود و تمام پیانو داخل باکس چوبی قرار میگیرد اما با این وجود هم احتمال آسیب به پیانو است.

برای همین هیچ شرکت بیمه ای پیانو را تحت پوشش قرار نمی دهد. اگر به اکثر پیانو فروش های معتبر شهرتون رجوع کنید برای حمل از آن ها بپرسید که آیا حمل را ضمانتی انجام می دهند آن ها هم قبول مسئولیت نمی کنند. چون به هر دلیلی ممکن است پیانو صدمه ببیند. پیانو کالای سربسته است که نمیشه تشخیص داد که زمان تحویل مشکلی نداشته است یا خیر.

مسئولیت آسیب و شکستن پیانو با کیست

گاهی وقتها پیش می آید که در اثر عوامل فرسایشی مثل افزایش یا کاهش دما ، رطوبت ، خشکی هوا ، ضربه به بدنه و… بدنه پیانو منتظر تکان کوچکی است تا به راحتی بشکند. اینطور که شما با تکان دادن آن یا در اثر حمل بدنه به صورت غیرعمدی آسیب ببیند هرچد بسته بندی هم انجام شود.

گاهی وقتها پیانو مشکل فنی دارد و حتی ممکن است دک پیانو ترک داخلی داشته باشد که در ظاهر نشان ندهد. اما موقع حمل دل و روده پیانو پایین بیاید.

با تحقیق از چندین شرکت های بیمه متوجه شدیم به اکثریت این موضوع را اشاره دارند که اکثر صاحب کالاها مدعی خسارتی هستند که خود از قبل به موضوع آگاه بودند اما دنبال خسارت غیرواقع هستند مثلا حچال ساید یا تلویزیونشان که سوخته و خاموش تحویل داده اند در مقصد ادعا می کنند که تلویزیون یا یخچالشان سالم بوده است. خب مسایلی از این قبیل و سناریو ساختگی صحبین بار باعث شد تا اکثر شرکت های بیمه هیچ نوع کالای اثاثیه را از نقطه به نقطه دیگر تحت پوشش قرار ندهند.

مطالعه کنید  پیش‌بینی کاهش قیمت خانه مشهد

پیانوها کالاهای حساسی هستند ممکن است شما با بهترین شکل ممکن این کالای حساس را در مقصد تحویل داده باشید اما با یک تکان صاحب بار بدنه پیانو آسیب ببیند.

مسئولیت آسیب و شکستن پیانو با کیست؟

قطعا حمل پیانو توسط دفاتر باربری یا پیانو فروش ها بدون در نظرگرفتن مسئولیت انجام می شود. و هیچ شرکت بیمه ای ، فروشگاه های پیانو ، شرکت های باربری مسئولیت آسیب یا خسارت به پیانو را قبول نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش تلفنی