نحوه جابجایی یخچال و فریزر مشهد

نحوه جابجایی یخچال و فریزر مشهد

در این مقاله سعی داریم به نحوه جابجایی یخچال و فریزر بپردازیم برای کسب اطلاعات لازم و ضروری در این زمینه متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

نحوه جابجایی یخچال و فریزر مشهد

جابجایی یخچال به خانه جدید امری آسان است. ممکن است شما در تلاش برای کاهش هزینه های جابجایی ، تصمیم بگیرید که بدون کمک باربری های حرفه ای ، این کار چالش برانگیز را به تنهایی انجام دهید. توجه داشته باشید که این گزینه جابجایی فقط می تواند در مواقعی که به صورت محلی اسباب کشی می کنید خوب عمل کند.

قبل از شروع اسباب کشی یخچال و فریزر از خانه خود ، به یک برنامه کاری خوب نیاز دارید. به عبارت دیگر ، چند قدم جلوتر فکر کنید تا هنگام اسباب کشی یخچال و فریزر از به وجود آمدن مشکلات ناخواسته خودداری کنید. در ادامه با ما همراه باشید ، تا بهترین راه انتقال یخچال به خانه دیگر را یاد بگیرید.

جابجایی یخچال

در صورتی که تصمیم دارید که یخچال و فریزر را خود جابجا کنید باید بدانید که یخچال ها بسیار سنگین هستند: مدل های قدیمی می توانند حدود ۱۱۰ کیلوگرم وزن داشته باشند ، در حالی که مدل های جدید حدود ۷۰ کیلوگرم وزن دارند. زیرا آن ها از مواد سبک تر ساخته می شوند. یخچال و فریزر همچنین نسبتاً بزرگ و حجیم هستند ، بنابراین برای بیرون آوردن آن از خانه خود باید از ابزارهای کمکی و چند نفر استفاده کنید.

نکاتی برای جابجایی یخچال و فریزر

جابجایی یخچال و فریزر توسط خود شما نیاز به آماده سازی دقیق دارد تا بتوانید از ابتدا تا انتها این کار را به راحتی انجام دهید. اول از همه ، باید لیستی از آنچه شما  برای جابجایی یخچال خود بدون استخدام باربری های حرفه ای یخچال و فریزر نیاز دارید ، تهیه کنید.

مطالعه کنید  نیسان از مشهد به نورآباد

جابجایی یخچال و فریزر کار سختی است. وسایل بسته بندی و تجهیزات مناسب برای اسباب کشی موفقیت آمیز در یخچال و فریزر شما ضروری است. این مرحله آماده سازی را با عجله انجام ندهید و آن را دست کم نگیرید زیرا هر مرحله برای اطمینان از امنیت و وسایل آشپزخانه بزرگ و سنگین شما مهم است.

نحوه جابجایی یخچال و فریزر مشهد

مراحلی برای آماده سازی یخچال برای اسباب کشی:

  • چند روز قبل از اسباب کشی ، تمام مواد غذایی و نوشیدنی های موجود از یخچال خود را بیرون بیاورید. سپس در مورد آنچه با همه آن مواد غذایی انجام می دهید ، فکر کنید. آیا به موقع از آن ها استفاده خواهید کرد یا آن ها را به کسی که به آن ها احتیاج دارد هدیه می دهید؟
  • یخچال خود را از منبع تغذیه جدا کنید. در صورتی که واحد برودتی شما یک دستگاه یخساز جداگانه و یک آبسردکن جداگانه داشته باشد ، آن ها را از منبع آب جدا کنید.
  • یخچال را با باز نگه داشتن درب آن برای چند ساعت یا با استفاده از حالت یخ زدایی ویژه ، در صورت وجود ، یخ زدایی کنید. برای انجام سریع تر  کار یخ زدایی ، ممکن است لازم باشد از سشوار استفاده کنید تا یخ انباشته شده درون آن ذوب شود.
  • قبل از جابجایی یخچال خود را تمیز کنید – این یک کار ضروری است. از یک اسفنج نرم و مخلوطی از آب و جوش شیرین برای تمیز کردن سطوح داخل دستگاه خانگی خود استفاده کنید.
  • تمام اجزای قابل جابجایی را از داخل یخچال خود بردارید – قفسه ها ، درب ها و غیره را نیز تمیز کنید ، سپس وقتی که کاملاً خشک است ، آن ها را بسته بندی کنید. قسمت های شکننده تر را در بسته بندی نایلون حبابدار بپیچید. پس از محافظت ، همه آن ها را برای حمل و نقل ایمن در یک جعبه مقوایی بزرگ منتقل کنید.
  • درب یخچال را کمی باز کنید تا در هنگام خشک شدن یخچال شما از ایجاد کپک جلوگیری شود. در صورتی که هنوز بوی بدی از داخل آن وجود دارد ، می توانید با قرار دادن یک ظرف کوچک پر از جوش شیرین در داخل ، آن ها را از بین ببرید.
مطالعه کنید  تریلی چادری در مشهد چیست؟

نحوه جابجایی یخچال و فریزر مشهد

نحوه جابجایی یخچال و فریزر

  • جابجایی بعضی از یخچال ها نسبت به سایرین سخت تر است. برای یادگیری ابعاد دقیق آن ، به کتابچه راهنمای یخچال مراجعه کنید. اگر آن را در اختیار ندارید ، از یک متر استفاده کنید و ارتفاع ، عرض و عمق آن را اندازه بگیرید.
  • همه راهروها و راه پله ها در مسیر خروج را اندازه گیری کنید و ببینید که آیا یخچال شما بدون هیچ مشکلی در داخل آن ها جای می گیرد یا خیر. اگر جواب بله است ، پس چیزی برای نگرانی وجود ندارد. اما اگر این گونه نیست ، می توانید که به طور موقت درب را از لولای آن جدا کنید.
  • مسیرهای خروج در نظر گرفته شده را مطمئن کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه مانعی بر روی آن ها وجود ندارد. اگر مانعی وجود دارد ، آن ها را حذف کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که مسیرها کاملاً خشک و ایمن هستند. یعنی هیچ آب ، گل و برفی روی آن ها وجود ندارد.
  • هنگام جابجایی یخچال و فریزر ، محافظت مناسب از کف ضروری است. صرف نظر از نوع کفپوش در خانه شما از جمله کفپوش چوبی ، کاشی ، سرامیک یا فرش ، باید مطمئن شوید که یخچال بزرگ شما به هیچ وجه به کفپوش ها آسیب نخواهد رساند.

بسته بندی کردن یخچال و فریزر برای اسباب کشی

بسته بندی یخچال برای اسباب کشی بسیار ساده است. فقط باید آن را در پتوهای محافظ ببندید تا آن لایه مهم محافظت اضافی را برای لوازم گران قیمت آشپزخانه اضافه کنید.

مطالعه کنید  نیسان از مشهد به کلیجان رستاق

 نحوه بسته بندی یخچال و فریزر برای اسباب کشی

درب یخچال را ببندید و آن را با یک محافظ ببندید. روتختی یک گزینه مناسب برای انجام این کار می باشد ، اما در صورتی که به اندازه کافی نرم باشند می توانید از پتوهای معمولی استفاده می کنید تا به سطح ظریف آسیب نرسانند.

درب را با یک قطعه ریسمان یا طناب ببندید تا مطمئن شوید که در حین اسباب کشی باز نمی شود. به یاد داشته باشید که هرگز نباید ایمنی را هنگام انتقال یخچال به خانه دیگری فدای سرعت کنید.

نحوه جابجایی یخچال و فریزر مشهد

حمل و نقل تخصصی یخچال و فریزر توسط اتوبار مدیر بار با بهره گیری از بهترین تجهیزات بسته بندی و جابجایی با نیروی کار آموزش دیده انجام می شود. کارکنان حرفه ای این اتوبار برای جلوگیری از آسیب به یخچال و فریزر ، تمامی قسمت های آن را با استفاده از لوازم تخصصی بسته بندی می پوشانند.

نحوه جابجایی یخچال و فریزر مشهد

 

1 دیدگاه در “نحوه جابجایی یخچال و فریزر مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی (ساعت 9 الی 22)