باربری نزدیک محله صدف دادگستری مشهد

باربری نزدیک محله صدف دادگستری مشهد

شرکت مدیربار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اسباب کشی، شما را در انجام یک اسباب کشی راحت همراهی می کند. در تمام این سال ها در روزهای سخت اثاث کشی، قدم به قدم، همراهتان بوده ایم و از این که باربری مدیربار را برگزیده اید، به خود می بالیم.

اسباب کشی را به ما بسپارید تا بار از روی دوش تان برداشته شود!

باربری نزدیک محله صدف دادگستری مشهد

جا به جایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که مدیر بار مدت ها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است. حمل بار آسان و حرفه ای تخصص ماست؛ بنابراین نگران هیچ چیز نباشید و فقط با شماره ۳۵۱۴۷۲۳۵ تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن خدمات زیر را بدون کم و کاستی دریافت کنید:

 • برنامه ریزی دقیق عملیاتی
 • استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و …
 • جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت
 • بسته بندی دقیق و حساب شده
 • حضور به موقع مدیربار در مبدا برای اسباب کشی
 • استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل

تاریخچه

محله صدف با قدمت ۳۰سال است که بافت اصلی آن کاربری مسکونی داشته است. محله صدف محله ای است که شهروندان مشهدی آن را بانام پست و دادگستری آن می شناسند. این محله در روز بسیار شلوغ و در عصر و شب محله ای بسیار خلوت و آرام است.

مطالعه کنید  وانت از مشهد به همدان

بافت شهری و اجتماعی:

کاربری اصلی این محله مسکونی است و اکثریت اقشار ساکن در منطقه را قضات و کارمندان اداره پست تشکیل داده است. در نزدیکی این منطقه اداره اطلاعات شهر واقع شده است.بافت شهری محله نسبتا قدیمی و ساکنان آن بیشتر افراد قدیمی هستند که از گذشته در آن ساکن بودند. ساختار شهری و کوچه و خیابان های محل بافت منظمی ندارد و قطعات ساختمانی با متراژ های نسبتا کوچک به صورت ارگانیک در کنار یکدیگر بافت شهری آن را به وجود آورده اند.

مرزبندی محله:

محله صدف از شمال به بزگراه آموزگار ، از جنوب به بزگراه وکیل آباد ، از غرب بلوار شهید قانع و از شرق به خیابان دانشجو متصل است.

 جذابیت محله:
محله صدف به دلیل جایگاه دادگستری ، اداره پست مخاطبین زیادی را به دنبال داشته است.همچنین محله ای بسیار آرام و خلوت است.خط قطارشهری در ابتدای این خیابان واقع است. انتهای بلوار فرهنگ راه دسترسی دیگر به این محله است.شلوغی و هیاهو در ساعاتی از روز در این بافت سنتی سبب شده تا چهره محله جذاب و سرزنده باشد.

باربری نزدیک محله صدف دادگستری مشهد

مزایای اتوبار آنلاین به مراتب چند برابر اتوبارهای سنتی است به همین دلیل است که امروزه افراد زیادی از این نوع اتوبارها استفاده می کنند در ادامه مشخصات این نوع اتوبارها را مطالعه کنید:

 • دیگر نیازی به گشت و گذار در خیابان های اطراف ندارید و این یعنی صرفه جویی در وقت و انرژی
 • مبلغ تمام شده کار را ابتدا مشاهده می کنید و دیگر نیازی به چونه زدن به روش سنتی نیست
 • در کوتاه ترین زمان ممکن راننده ماشین باربری به آدرس سفارش دهنده می رسد
 • یکی دیگر از ویژگی های باربری آنلاین استفاده از نقشه برای انتخاب کوتاه ترین و بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد است
 • شما میتوانید موقعیت بار خود را روی نقشه به صورت آنلاین ببینید
مطالعه کنید  نیسان از مشهد به بیجار

اگر شما در مشهد هستید و قصد استفاده از یک اتو بار مطمئن و ارزان در مشهد دارید کافی است کلمه باربری آنلاین مشهد را http://google.com کنید.

در پایان باید گفت یک شرکت باربری علاوه بر کیفیت خدمات هزینه مناسبی را از مشتریان خود بگیرد. یک باربری خوب در واقع یک اتوبار ارزان با بهترین کیفیت خدمات است.

کارشناسان مدیر بار برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی آماده هستند. با ما تماس بگیرید: 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی