بهترین باربری لادن اقبال لاهوری

بهترین باربری لادن اقبال لاهوری

شرکت مدیربار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اسباب کشی، شما را در انجام یک اسباب کشی راحت همراهی می کند. در تمام این سال ها در روزهای سخت اثاث کشی، قدم به قدم، همراهتان بوده ایم و از این که باربری مدیربار را برگزیده اید، به خود می بالیم.

بهترین باربری لادن اقبال لاهوری مشهد

بهترین باربری لادن اقبال لاهوری

جا به جایی بی دغدغه و به موقع :

همه و همه از عواملی است که مدیر بار مدت ها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است. حمل بار آسان و حرفه ای تخصص ماست؛ بنابراین نگران هیچ چیز نباشید و فقط با شماره ۳۵۱۴۷۲۳۵ تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن خدمات زیر را بدون کم و کاستی دریافت کنید:

  • برنامه ریزی دقیق عملیاتی
  • استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و …
  • جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت
  • بسته بندی دقیق و حساب شده
  • حضور به موقع مدیربار در مبدا برای اسباب کشی
  • استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل

بهترین باربری لادن اقبال لاهوری مشهد

بهترین باربری لادن اقبال لاهوری

تاریخچه :

این شهرداری در تاریخ ۱۳۷۰/۱۱/۲۲ به منظور ارائه خدمـات سریعتر به مردم تـاسیس و بـا توجه به آمـایش سرزمینی ، وجود کوه های بینالود و پارک وکیل آباد ، اراضی ذکریا به عنوان یکی از قطب های گردشگری و تفریحی برای مردم و زائران حضرت رضا (ع) محسوب می شود.

بافت شهری و اجتماعی :

این محله جز کم تردد و خلوت ترین محله های مشهد محسوب می شود. اکثر کوچه‎‎های منشعب از خیابان اصلی آن بن‌بست است. با حرکت از سمت شمال به سمت جنوب اقبال تغییر سبک معماری بیشتر مشهود می گردد. در بخش‌های شمالی قدمت خانه‌ها کمتر بوده و تغییر بافت قدیم به جدید پررنگ‌تر به چشم می آید و کوچه‌ها نیز بزرگ تر هرچه به سمت جنوب پیش برویم کوچه ها تنگ تر می‌شوند.

مرزبندی محله :

محله اقبال لاهوری از سمـت شمـال به بولـوار وکیـل آباد و از جنوب همجوار با کوه بینالود و ار شـرق به بولوار لادن و از غرب به بولوار برونسی و سه راهی طرقبه و شاندیز منتهی می گردد.

جذابیت محله :

یکی از جذابیت های محله وجود هتل میثاق در این محله که شهرت بسیاری دارد. ایستگاه قطارشهری در نزدیکی محله اقبال دسترسی عمومی را به این محله راحت نموده است.

مراکز خرید

مرکز خرید در نزدیکی محله وجود ندارد.نزدیک ترین مرکز خرید به این محله منطقه صیادشیرازی است.

بهترین باربری لادن اقبال لاهوری مشهد

مزایای اتوبار آنلاین :

به مراتب چند برابر اتوبارهای سنتی است به همین دلیل است که امروزه افراد زیادی از این نوع اتوبارها استفاده می کنند در ادامه مشخصات این نوع اتوبارها را مطالعه کنید:

  • دیگر نیازی به گشت و گذار در خیابان های اطراف ندارید و این یعنی صرفه جویی در وقت و انرژی
  • در کوتاه ترین زمان ممکن راننده ماشین باربری به آدرس سفارش دهنده می رسد
  • شما میتوانید موقعیت بار خود را روی نقشه به صورت آنلاین ببینید

اگر شما در مشهد هستید و قصد استفاده از یک اتو بار مطمئن و ارزان در مشهد دارید کافی است کلمه باربری آنلاین مشهد را http://google.com کنید.

در پایان باید گفت یک شرکت باربری علاوه بر کیفیت خدمات هزینه مناسبی را از مشتریان خود بگیرد. یک باربری خوب در واقع یک اتوبار ارزان با بهترین کیفیت خدمات است.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)