پیش‌بینی کاهش قیمت خانه

پیش‌بینی کاهش قیمت خانه

یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید: با توجه به مقاومت فروشندگان بهتر است که خریداران در خرید خانه عجله نکنند. پیش‌بینی می‌شود قیمت خانه به دلیل رکود عمیق در سال ۹۹ روند نزولی را به خود بگیرد.

یک کارشناس بازار مسکن در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت مسکن در نیمه دوم سال ارزان تر خواهد شد؟ به گزارشگر مدیربار گفت: شرایط کلان اقتصاد به ثبات نزدیک شده است.

عطا آیت‌الهی افزود: خریداران کماکان توان خرید خانه ندارند. عرضه‌کنندگان هم نسبت به فروش خانه‌هایشان مقاومت می‌کنند. آنچه که به نظر می‌رسد قیمت خانه در بخش های مرغوب مشهد کاهش داشته اما در مناطق مختلف کاهش قیمت چندانی دیده نشده است. بی گمان افرادی ممکن است گول مشاورین املاکی را بخورند که به دنبال کمیسیون و عدم دانش و وجدان کاری تن به ضرر خریداران بدهند و آن ها را با شعارهای مختلف فریب دهند.

او اظهار کرد: با این وضعیت به نظر می‌رسد تا نیمه دوم سال شاهد کاهش قیمت خانه نباشیم؛ آنچه که مشخص است حفظ شرایط موجود است.

آیت الهی در توصیه‌ای به خریداران خانه گفت: خریداران خانه چنانچه شرایط حادی ندارند از خرید خانه جلوگیری کنند. با توجه به مقاومت فروشندگان بهتر است که خریداران در خرید خانه عجله نکنند. پیش‌بینی می‌شود قیمت خانه به دلیل رکود عمیق در سال ۹۹ روند نزولی را به خود بگیرد.

شما مقاله پیش‌بینی کاهش قیمت خانه مشهد را در بخش اخبار مسکن باربری آنلاین مدیربار مطالعه نمودید.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

1 دیدگاه در “پیش‌بینی کاهش قیمت خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)