از اسباب کشی در مشهد خسته شدم

از اسباب کشی در مشهد خسته شدم

اگر خیلی خسته و کوفته و ناامید به گوگل گفتی که از اسباب کشی خسته شدم ! پس واقعا اذیت شدی ، ما تو استارت آپ اسباب کشی مدیربار یه راه حل خیلی خوب داریم که بهت پیشنهاد میدیم حتما استفاده کنی! از اسباب کشی در مشهد خسته شدم

مدیربار | اپلیکیشن و وبسایت اثاث کشی

اگر هنوز به روش سنتی بین بسته ها گیر افتاده ای و به دنبال یک اتوبار خوب هستی باید همین الان دست از جستجو برداری و اپلیکیشن مدیربار را دانلود کنی یا از طریق وبسایت سفارش اسباب کشی خود را ثبت کنی. از اسباب کشی در مشهد خسته شدم

چرا وبسایت و اپلیکیشن تخصصی مدیربار ؟

مدیربار چندین راه حل برای شما دارد که با قیمتی مناسب اسباب کشی را برای شما شیرین میکند . این راه حل ها به شکل زیر است.

پکیج VIP مدیربار

با درخواست پکیج مدیربار از شماره ۰۵۱۳۵۱۴۷۰۷۰دست به سیاه و سفید نمیزنید . ناظر کنترل کیفیت ، کارگر چیدمان ، لوازم محافظتی اسباب کشی ، کارگر فنی ، تیم ضدعفونی کارگر بسته بندی و کارگر باربر اعضای این پکیج هستند که میتوانید از شماره ی بالا یا این لینک سفارش خود را ثبت کنید.

بسته به نیاز شما میتوانید هر کدام از خدمات مدیربار را در کنار اتوبار سفارش دهید.

کارگر فنی | بازکردن لوستر ، گاز ، شیرآلات ، پرده و..

کارگر فنی یک اوستای تمام عیار است که در زمان اسباب کشی اقدام به باز و بسته کردن وسایل شما میکند با این کار دیگر لازم نیست درگیر باز و بسته کردن وسایل شوید.

مطالعه کنید  حمل و نقل در ایران

کارگر بسته بندی خانم و آقا | بسته بندی وسایل در مبدا

کارگر بسته بندی به شما کمک میکند که وسایل خود را در مبدا بسته بندی کنید با سفارش این نوع خدمات دیگر سردرگم نمیشوید.

کارگر چیدمان | چیدمان وسایل در مبدا و مقصد

شاید در خواب هم نمیدید که وسایل شما در مقصد به محض رسیدن به خانه ی جدید مرتب شود ، کارگر چیدمان در مقصد به شما کمک میکند تا لوازم خود را بچینید.

ناظر کنترل کیفیت | وکیل تمام عیار اسباب کشی شما

ناظر کنترل کیفیت از تیم دفتری مدیربار انتخاب شده و نسبت به کارگران و رانندگان بیان بهتری دارد همچنین چون از طرف مدیربار موظف است تا بر رفتار و کیفیت کار کارگران نظارت کند بهترین خدمات را به شما ارائه میدهند.

قیمت بسیار مناسب

لازم نیست که شما بترسید و فکر کنید قرار است هزینه زیادی را بپردازید کافی است از طریق صفحه ثبت سفارش مدیربار ، اپلیکیشن مدیربار یا شماره تلفن مدیربار سفارش خود را استعلام بگیرید و برای یک ساعت آینده تا چند ماه آینده سرویس خود را رزرو کنید.

3 دیدگاه در “از اسباب کشی در مشهد خسته شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش تلفنی