بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

شرکت مدیربار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اسباب کشی، شما را در انجام یک اسباب کشی راحت همراهی می کند. در تمام این سال ها در روزهای سخت اثاث کشی، قدم به قدم، همراهتان بوده ایم و از این که باربری مدیربار را برگزیده اید، به خود می بالیم.

بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

اسباب کشی را به ما بسپارید تا بار از روی دوش تان برداشته شود!

بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

جا به جایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که مدیر بار مدت ها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است. حمل بار آسان و حرفه ای تخصص ماست؛ بنابراین نگران هیچ چیز نباشید و فقط با شماره ۳۵۱۴۷۲۳۵ تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن خدمات زیر را بدون کم و کاستی دریافت کنید:

  • برنامه ریزی دقیق عملیاتی
  • جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت

بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

تاریخچه:

در گذشته منطقه هاشمیه بافت روستایی خود را حفظ کرده بود و اکثریت زمین های این محله کاربری کشاورزی و باغات فراوانی داشت. با ساخت بزرگراه وکیل آباد کم کم بافت هاشمیه از قالب روستایی به بافت مسکونی شهری تبدیل شد. حدود ۷۰سال قبل با ساخت دانشگاه فردوسی و افتتاح بزرگراه وکیل آباد محله هاشمیه کاربری خود را تغییر داد. اقلیت های دانشگاهی اولین گروه های پرجمعیت محله بودند که ساکن شدند. محله از گذشته تا کنون به دلیل حضور و سکونت اساتید ، دانشجویان و اعضاء هئیت علمی دانشگاه و افراد خارجی فضای فرهنگی و اجتماعی خاصی داشته است.

بافت شهری و اجتماعی:
توجه به حضور مراکز تجاری و اداری فراوان در محدوده محله، جمعیت شناور زیادی در طول روز در محله وجود دارند. ساختار جمعیتی ساکن در بافت مسکونی محله غالبا از قشر مرفه جامعه هستند.

مرزبندی محله:

از شمـال به بولـوار وکیـل آباد و بـاغ ملک آباد و از جنوب همجوار با کوه بینالود و از شـرق اراضی آبادگران و از غرب به سه راهی طرقبه و شاندیز منتهی می گردد.

با مدیربار همراه باشید تا با یک اکیپ حرفه ای حمل بار ، اسباب کشی راحت و بی دردسری داشته باشید.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

3 دیدگاه در “بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)