بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

شرکت مدیربار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اسباب کشی، شما را در انجام یک اسباب کشی راحت همراهی می کند. در تمام این سال ها در روزهای سخت اثاث کشی، قدم به قدم، همراهتان بوده ایم و از این که باربری مدیربار را برگزیده اید، به خود می بالیم.

اسباب کشی را به ما بسپارید تا بار از روی دوش تان برداشته شود!

بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

جا به جایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که مدیر بار مدت ها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است. حمل بار آسان و حرفه ای تخصص ماست؛ بنابراین نگران هیچ چیز نباشید و فقط با شماره ۳۵۱۴۷۲۳۵ تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن خدمات زیر را بدون کم و کاستی دریافت کنید:

  • برنامه ریزی دقیق عملیاتی
  • استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و …
  • جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت
  • بسته بندی دقیق و برای حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل

تاریخچه:

در گذشته منطقه هاشمیه بافت روستایی خود را حفظ کرده بود و اکثریت زمین های این محله کاربری کشاورزی و باغات فراوانی داشت. با ساخت بزرگراه وکیل آباد کم کم بافت هاشمیه از قالب روستایی به بافت مسکونی شهری تبدیل شد. حدود ۷۰سال قبل با ساخت دانشگاه فردوسی و افتتاح بزرگراه وکیل آباد محله هاشمیه کاربری خود را تغییر داد. بعد از ساختن برج فرهنگیان هنرستان در محدوده محله، ساخت و ساز روند رو به رشدی پیدا کرد و رفت و آمد در محله گسترش یافت. اقلیت های دانشگاهی اولین گروه های پرجمعیت محله بودند که ساکن شدند. پس از آن در دهه ۴۰ و ۵۰ با ورود کارمندان نفت و به وجود آمدن بلوار صارمی، توسعه محله تسریع پیدا کرد. محله از گذشته تا کنون به دلیل حضور و سکونت اساتید ، دانشجویان و اعضاء هئیت علمی دانشگاه و افراد خارجی فضای فرهنگی و اجتماعی خاصی داشته است.

مطالعه کنید  حمل ونقل پیکان وانت ونیسان مشهد

بافت شهری و اجتماعی:
هاشمیه یکی از محله های پر اهمیت در حوزه تجارت در شهر مشهد است که بسیاری از شرکت های لوکس و پردرآمد و فروشگاه های برند شهر را در خود جای داده است.با توجه به حضور مراکز تجاری و اداری فراوان در محدوده محله، جمعیت شناور زیادی در طول روز در محله وجود دارند. ساختار جمعیتی ساکن در بافت مسکونی محله غالبا از قشر مرفه جامعه هستند.

مرزبندی محله:

از شمـال به بولـوار وکیـل آباد و بـاغ ملک آباد و از جنوب همجوار با کوه بینالود و از شـرق اراضی آبادگران و از غرب به سه راهی طرقبه و شاندیز منتهی می گردد.

 

با مدیربار همراه باشید تا با یک اکیپ حرفه ای حمل بار ، اسباب کشی راحت و بی دردسری داشته باشید.

کارشناسان مدیر بار برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی آماده هستند. با ما تماس بگیرید

3 دیدگاه در “بهترین باربری بلوار هاشمیه مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش تلفنی