بهترین روش‌حمل اثاثیه مسیرهای کوتاه

بهترین روش‌حمل اثاثیه مسیرهای کوتاه

اغلب افراد تمایل دارند هنگام تعویض محل زندگیشان در همان محدوده قبلی و در بهترین منطقه نزدیک به محل سکونتشان منزل جدید تهیه کنند.

خیلی وقت‌ها مسافت جا به جایی و حمل اثاثیه منزل حین اسباب کشی، مسافت کوتاهی خواهد بود حتی در حد چند کوچه!
احتمالاً افراد تصور می‌کنند که این جا به جایی به راحتی صورت می‌گیرد فقط به این دلیل که مسافت حمل بار کوتاه است!
البته قول ما این است که با انتخاب مدیربار، چه در مسافت های کوتاه و چه در مسافت های بیشتر، تجربه یک باربری خوب را خواهید داشت. روش‌هایی که عموما برای جا به جایی های کم مسیر استفاده می شود.

حمل بار به صورت تدریجی

گاهی افراد از ماشین شخصی خودشان برای حمل اثاثیه سبک استفاده می‌کنند و برای بارهای سنگین به سفارش نیسان یا وانت بسنده می کنند. یا اگر حجم بار بالایی دارند اصطلاحاً خرده ریزها را با وسیله نقلیه شخصی خود جا به جا می‌کنند و بارهای سنگین را با سفارش کامیون در حد یک عدد به محل سکونت جدید می‌برند.

بهترین روش‌حمل اثاثیه مسیرهای کوتاه

سفارش یک کامیون و چند وانت یا نیسان

این روش برای زمانی است که شما وسایل زیادی برای اسباب‌کشی دارید. اما مسافت محل زندگی قبلی با جدید بسیار کوتاه است. البته برای حمل و نقل‌های برون شهری و با مسافت زیاد هم می‌توان از این روش استفاده کرد. در صورت بارانی شدن هوا، لوازم و اثاثیه تان آسیب نمی‌بیند.

سفارش وانت یا نیسان در چند مرحله

خیلی اوقات افراد به دلیل نزدیک بودن خانه قدیمی و جدید، از سفارش کامیون منصرف می‌شوند و به سفارش چند وانت یا نیسان بسنده می کنند.

ارسال بارهای خاص به صورت ویژه

می‌توانید بارهای خاص یا هنگام حمل لوازم گران قیمت، این کار را به مدیربار بسپارید و سایر لوازم سبک را خودتان به محل زندگی جدید جا به جا کنید. در نهایت برای همه لوازم بزرگ خود یک کامیون اسباب کشی سفارش دهید.

بهترین روش‌حمل اثاثیه مسیرهای کوتاه

بهترین روش‌حمل اثاثیه مسیرهای کوتاه

بسته بندی حرفه‌ای

اگر قصد دارید، وسایل تان را با ماشین شخصی خود جا به جا کنید، حتماً از بسته بندی اصولی آن مطمئن شوید، می توانید بسته بندی بار خود را به تیم باربری مدیربار بسپارید تا خیالتان از این بابت راحت باشد.
چرا که جا به جایی بار با ماشین شخصی به این شکل که لوازم را در صندوق عقب ماشین قرار داده و جا به جا کنید، این کار حتی در مسیر های کوتاه می‌تواند خطرناک باشد و به وسایل تان آسیب برساند، بنابراین بسته بندی اصولی را فراموش نکنید!

راه حل اسباب کشی آسان در هر شرایط

شما می‌توانید سفارش های خود را از طریق اپلیکیشن و سایت مدیربار ثبت کنید.

امتیاز شما

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
سفارش تلفنی (ساعت 9 الی 21)